Dizi 'Masum'

Masum - Saathiya 287. Bölüm İzle 3 Ocak Pazar

Masum – Saathiya 287. Bölüm İzle

3 Ocak 2021 Pazar

KOKİLA PARİ’YE GÜVENİYOR

Masum’da bugün Pari Cigar’ın neşesini yerine getirmek için elinden geleni yapar. Kokila onun niyetinin iyi olduğunu düşünmeye başlar. Gopi kayınvalidesine yanıldığını gösterebilecek mi? Kanal 7’nin sevilen Hint dizisi Masum 3 Ocak Pazar günü yayınlanan son bölüm 287. bölümüyle izle7.com’da.

287. Bölüm

Pari çocukları güldürüp Cigar’ı mutlu etmek ister ve çocuklar ödev yaparken onları oyun oynamaya götürür. Kokila çocukların yağmurda oyun oynadığını görünce çok sinirlenir ve Pari’ye kızar. Cigar çocuklarını içeri almak için dışarı çıktığında yoğun ısrarlar üzerine onlara katılır. Cigar Pari’nin çocuklara yalan söylediğini öğrenince onunla hesaplaşır. Kokila ise Pari’ye güvenmeye başlar. Onun yanıldığını düşünen Gopi şüphelerinde haklı mı çıkacak?

Masumiyetin hırsla harmanlandığı Masum her gün 15:30’da Kanal 7 ekranlarında.

Birbirlerinden tamamen zıt olan iki kuzen Gopi ve Rashi’nin hikayesinin anlatıldığı Masum saflığı, sevgiyi ve gerçek aşkı izleyicisine hissettirecek. Gopi’nin ailesi ölünce dayısı onu evlatlık alır ve onu öz çocuklarından ayırmaz. Gopi, sevecen kalbiyle herkesin dikkatini çeker. Okuma yazması olmayan Gopi, iyiliğin ve sevginin tüm engelleri aşacağını düşünür. Öte yandan Rashi ise annesi Urmila gibi çok akıllı ve açgözlüdür. Hikaye, Kokila Modi’nin oğlu Aham için mükemmel bir gelin arayışı ile başlar. Kokila Gopi’yi gelini olarak seçer. Aham, Gopi’nin okuma yazma bilmediğinden habersiz bu evliliği kabul eder. Gopi ile başlayan bu serüven Rashi için de bambaşka sürprizlere gebedir.

Senaryo: Gautam Hegde, Jyoti Tandon, Ved Raj, Bhavna Vyas, Akash Derin
Yönetmen: Bhagwan Yadav, Pawan Kumar
Oyuncular: Giaa Manek, Rucha Hasabnis , Devoleena Bhattacharjee, Rucha Hasabnis, Muhammed Nazım, Vishal Singh, Rupal Patel

Eklenme Tarihi: 2021/01/02
Kanal 7 Avrupa ve Ülke TV Frekans Değişimi
İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN RADYO 7 DİNLE