Dizi 'Masum'

Her Gün - 15:20

Masum - Saathiya 319. Bölüm İzle 4 Şubat Perşembe

Masum – Saathiya 319. Bölüm İzle

4 Şubat 2021 Perşembe

GOPİ AHEM’İ ARIYOR

Masum’da bugün Gopi Ahem’in peşinden Mumbai’ye gider. Ahem’in yardımcısı onların başka yerde olduğunu söyler. Umudunu yitiren Gopi Ahem’le karşılaşabilecek mi? Ekranların sevilen günlük dizisi Masum 4 Şubat Perşembe günü yayınlanan son bölüm 319. bölümüyle izle7.com’da.

319. Bölüm

Gopi ve Cigar Ahem’in peşinden Mumbai’ye gider. Ahem’in adresini bulan Gopi oraya gittiğinde kapıyı Mansi adında bir kadın açar. Mansi karşısında Gopi’yi görünce şok olur fakat Ahem ve kızlarının o evde yaşadığını gizler. Büyük bir hayal kırıklığı yaşayan Gopi’nin umutları söner. Gopi Cigar ile birlikte havaalanına dönerken yolda Ahem’i görür ve çok heyecanlanır. Apar topar arabayı durduran Gopi onun peşinden gider. Ahem ve Gopi sonunda karşılaşacak mı?

Masumiyetin hırsla harmanlandığı Masum dizisi yeni bölümleriyle her gün 15:30’da Kanal 7 ekranlarında.

Birbirlerinden tamamen zıt olan iki kuzen Gopi ve Rashi’nin hikayesinin anlatıldığı Masum saflığı, sevgiyi ve gerçek aşkı izleyicisine hissettirecek. Gopi’nin ailesi ölünce dayısı onu evlatlık alır ve onu öz çocuklarından ayırmaz. Gopi, sevecen kalbiyle herkesin dikkatini çeker. Okuma yazması olmayan Gopi, iyiliğin ve sevginin tüm engelleri aşacağını düşünür. Öte yandan Rashi ise annesi Urmila gibi çok akıllı ve açgözlüdür. Hikaye, Kokila Modi’nin oğlu Aham için mükemmel bir gelin arayışı ile başlar. Kokila Gopi’yi gelini olarak seçer. Aham, Gopi’nin okuma yazma bilmediğinden habersiz bu evliliği kabul eder. Gopi ile başlayan bu serüven Rashi için de bambaşka sürprizlere gebedir.

Senaryo: Gautam Hegde, Jyoti Tandon, Ved Raj, Bhavna Vyas, Akash Derin
Yönetmen: Bhagwan Yadav, Pawan Kumar
Oyuncular: Giaa Manek, Rucha Hasabnis , Devoleena Bhattacharjee, Rucha Hasabnis, Muhammed Nazım, Vishal Singh, Rupal Patel

Eklenme Tarihi: 2021/02/03
Kanal 7 Avrupa ve Ülke TV Frekans Değişimi
İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN RADYO 7 DİNLE