Dizi 'Masum'

Her Gün - 15:20

Masum - Saathiya 323. Bölüm İzle 8 Şubat Pazartesi

Masum – Saathiya 323. Bölüm İzle

8 Şubat 2021 Pazartesi

KOKİLA AİLESİNİ BİR ARAYA GETİREBİLECEK Mİ?

Masum’da bugün Ahem ve kızları sonunda geri döner. Ahem Modi evine gitmek istemez. Ailesini bir araya getirmek isteyen Kokila’nın planı işe yarayacak mı? Kanal 7’nin sevilen günlük Hint dizisi Masum 8 Şubat Pazartesi günü yayınlanan son bölüm 323. bölümüyle izle7.com’da.

323. Bölüm

Kokila’nın çabaları işe yarar ve Ahem kızlarını da alarak Urmila’nın evine geri döner. Rashi karşısında onları görünce çok sevinir. Fakat Rashi ve kızları ona sert davranır. Urmila’nın evinde kalmaya karar veren Ahem Modi evine dönmek istemez. Gopi Mansi’nin de onlarla geldiğini görünce çok üzülür. Mansi’yle savaşamayacağını söyleyen Gopi, durumu kabullenmeye karar verir. Kokila Raşhi’yle birlikte plan yapar ve Modi ailesini yeniden toplamak için harekete geçer. Kokila’nın planı işe yarayacak mı?

Masumiyetin hırsla harmanlandığı Masum dizisi yeni bölümleriyle her gün 15:30’da Kanal 7 ekranlarında.

Birbirlerinden tamamen zıt olan iki kuzen Gopi ve Rashi’nin hikayesinin anlatıldığı Masum saflığı, sevgiyi ve gerçek aşkı izleyicisine hissettirecek. Gopi’nin ailesi ölünce dayısı onu evlatlık alır ve onu öz çocuklarından ayırmaz. Gopi, sevecen kalbiyle herkesin dikkatini çeker. Okuma yazması olmayan Gopi, iyiliğin ve sevginin tüm engelleri aşacağını düşünür. Öte yandan Rashi ise annesi Urmila gibi çok akıllı ve açgözlüdür. Hikaye, Kokila Modi’nin oğlu Aham için mükemmel bir gelin arayışı ile başlar. Kokila Gopi’yi gelini olarak seçer. Aham, Gopi’nin okuma yazma bilmediğinden habersiz bu evliliği kabul eder. Gopi ile başlayan bu serüven Rashi için de bambaşka sürprizlere gebedir.

Senaryo: Gautam Hegde, Jyoti Tandon, Ved Raj, Bhavna Vyas, Akash Derin
Yönetmen: Bhagwan Yadav, Pawan Kumar
Oyuncular: Giaa Manek, Rucha Hasabnis , Devoleena Bhattacharjee, Rucha Hasabnis, Muhammed Nazım, Vishal Singh, Rupal Patel

Eklenme Tarihi: 2021/02/06
Kanal 7 Avrupa ve Ülke TV Frekans Değişimi
İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN RADYO 7 DİNLE