Dizi 'Masum'

Her Gün - 15:20

Masum - Saathiya 324. Bölüm İzle 9 Şubat Salı

Masum – Saathiya 324. Bölüm İzle

9 Şubat 2021 Salı

KOKİLA GOPİ VE AHEM’İ BİR ARAYA GETİREBİLECEK Mİ?

Masum’da bugün Kokila Mansi’nin Modi ailesinin evinde kalmasını ister. Onun yokluğunda Ahem ve Gopi’yi bir araya getirmek isteyen Kokila ne planlıyor? Kanal 7’nin sevilen Hint dizisi Masum 9 Şubat Salı günü yayınlanan son bölüm 324. bölümüyle izle7.com’da.

324. Bölüm

Mira Urmila’nın evindeki şartlardan rahatsız olur ve Modi ailesinin evine taşınır. Urmila Mansi’ye Ahem’in yanında yeri olmadığını söyler ve ona hakaret eder. Yaşadıklarına daha fazla dayanamayan Mansi evden ayrılmaya karar verir. Mira ise Samar ve Sahir’in şakalarına dayanamayıp onunla gitmek ister. Ailesini bir araya getirmek için Mira’nın Mumbai’ye geri gitmesine engel olmak isteyen Kokila Mansi’nin de Modi ailesinde yaşamasını önerir. Ahem ve Mansi onun bu önerisini kabul etmek zorunda kalır. Ahem ve Gopi’yi bir araya getirmeye çalışan Kokila’nın aklından neler geçiyor.

Masumiyetin hırsla harmanlandığı Masum dizisi yeni bölümleriyle her gün 15:30’da Kanal 7 ekranlarında.

Birbirlerinden tamamen zıt olan iki kuzen Gopi ve Rashi’nin hikayesinin anlatıldığı Masum saflığı, sevgiyi ve gerçek aşkı izleyicisine hissettirecek. Gopi’nin ailesi ölünce dayısı onu evlatlık alır ve onu öz çocuklarından ayırmaz. Gopi, sevecen kalbiyle herkesin dikkatini çeker. Okuma yazması olmayan Gopi, iyiliğin ve sevginin tüm engelleri aşacağını düşünür. Öte yandan Rashi ise annesi Urmila gibi çok akıllı ve açgözlüdür. Hikaye, Kokila Modi’nin oğlu Aham için mükemmel bir gelin arayışı ile başlar. Kokila Gopi’yi gelini olarak seçer. Aham, Gopi’nin okuma yazma bilmediğinden habersiz bu evliliği kabul eder. Gopi ile başlayan bu serüven Rashi için de bambaşka sürprizlere gebedir.

Senaryo: Gautam Hegde, Jyoti Tandon, Ved Raj, Bhavna Vyas, Akash Derin
Yönetmen: Bhagwan Yadav, Pawan Kumar
Oyuncular: Giaa Manek, Rucha Hasabnis , Devoleena Bhattacharjee, Rucha Hasabnis, Muhammed Nazım, Vishal Singh, Rupal Patel

Eklenme Tarihi: 2021/02/08
Kanal 7 Avrupa ve Ülke TV Frekans Değişimi
İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN RADYO 7 DİNLE