Dizi 'Masum'

Masum - Saathiya 325. Bölüm İzle 10 Şubat Çarşamba

Masum – Saathiya 325. Bölüm İzle

10 Şubat 2021 Çarşamba

KOKİLA KALP KRİZİ GEÇİRİYOR

Masum’da bugün Kokila kalp krizi geçirir. Annesini üzdüğü için pişman olan Ahem gözyaşlarına boğulur. Kokila kurtulacak mı? Sevilen Hint dizisi Masum 10 Şubat Çarşamba günü yayınlanan son bölüm 325. bölümüyle izle7.com’da.

325. Bölüm

Kokila Ahem’i kaybetmeye dayanamaz ve kalp krizi geçirir. Ahem ilk başta onun oyun oynadığını düşünür. Fakat gerçeği gördüğünde büyük bir telaş yaşar ve Kokila’yı hastaneye götürür. Doktor Kokila’yı yoğun bakıma kaldırır ve durumunun kritik olduğunu söyler. Ahem annesine inanmadığı için çok pişman olur. Gopi Ahem’in bir köşede ağladığını görünce onun yanına gider ve pişman olmak için çok geç olduğunu söyleyerek kızar. Yaşam savaşı veren Kokila kurtulacak mı?

Masumiyetin hırsla harmanlandığı Masum dizisi yeni bölümleriyle her gün 15:30’da Kanal 7 ekranlarında.

Birbirlerinden tamamen zıt olan iki kuzen Gopi ve Rashi’nin hikayesinin anlatıldığı Masum saflığı, sevgiyi ve gerçek aşkı izleyicisine hissettirecek. Gopi’nin ailesi ölünce dayısı onu evlatlık alır ve onu öz çocuklarından ayırmaz. Gopi, sevecen kalbiyle herkesin dikkatini çeker. Okuma yazması olmayan Gopi, iyiliğin ve sevginin tüm engelleri aşacağını düşünür. Öte yandan Rashi ise annesi Urmila gibi çok akıllı ve açgözlüdür. Hikaye, Kokila Modi’nin oğlu Aham için mükemmel bir gelin arayışı ile başlar. Kokila Gopi’yi gelini olarak seçer. Aham, Gopi’nin okuma yazma bilmediğinden habersiz bu evliliği kabul eder. Gopi ile başlayan bu serüven Rashi için de bambaşka sürprizlere gebedir.

Senaryo: Gautam Hegde, Jyoti Tandon, Ved Raj, Bhavna Vyas, Akash Derin
Yönetmen: Bhagwan Yadav, Pawan Kumar
Oyuncular: Giaa Manek, Rucha Hasabnis , Devoleena Bhattacharjee, Rucha Hasabnis, Muhammed Nazım, Vishal Singh, Rupal Patel

Eklenme Tarihi: 2021/02/08
Kanal 7 Avrupa ve Ülke TV Frekans Değişimi
İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN RADYO 7 DİNLE