Dizi 'Masum'

Her Gün - 15:20

Masum - Saathiya 329. Bölüm İzle 14 Şubat Pazar

Masum – Saathiya 329. Bölüm İzle

14 Şubat 2021 Pazar

MANSİ MİRA’NIN KALBİNİ KIRIYOR

Masum’da bugün Mansi Mira’yaherkesin içinde hakaret eder. Ondan böyle bir tavrı beklemeyen Mira şok olur. Mira Mansi’yi affedecek mi? Ekranların sevilen dizisi Masum 14 Şubat Pazar günü yayınlanan son bölüm 329. bölümüyle izle7.com’da.

329. Bölüm

Gopi Ahem’e oynadıkları oyun yüzünden çok rahatsız olur fakat Pari onu teselli eder. Mira ise Mansi’yi gitmemesi için ikna etmeye çalışır. Mansi herkesin içinde Mira’ya Modi ailesinin yalancı olduğunu söyleyerek hakaret eder. Mira Vidya’yı arayarak Mansi’deki değişiklikleri anlatır ve bunun sebebinin Gopi olduğunu söyler. Vidya Mira’ya Gopi’nin bir suçu olmadığını aksine Mansi’nin yaptıklarının hatalı olduğunu söyleyince Mira çok öfkelenir. Mansi yaptığı hatayı anlayıp Mira’dan özür diler fakat çabaları boşa çıkar. Kinjal Mansi’yi Mira’ya karşı daha iyi davranması gerektiğini hatırlatır. Mira Mansi’yi affedecek mi?

Masumiyetin hırsla harmanlandığı Masum dizisi yeni bölümleriyle her gün 15:30’da Kanal 7 ekranlarında.

Birbirlerinden tamamen zıt olan iki kuzen Gopi ve Rashi’nin hikayesinin anlatıldığı Masum saflığı, sevgiyi ve gerçek aşkı izleyicisine hissettirecek. Gopi’nin ailesi ölünce dayısı onu evlatlık alır ve onu öz çocuklarından ayırmaz. Gopi, sevecen kalbiyle herkesin dikkatini çeker. Okuma yazması olmayan Gopi, iyiliğin ve sevginin tüm engelleri aşacağını düşünür. Öte yandan Rashi ise annesi Urmila gibi çok akıllı ve açgözlüdür. Hikaye, Kokila Modi’nin oğlu Aham için mükemmel bir gelin arayışı ile başlar. Kokila Gopi’yi gelini olarak seçer. Aham, Gopi’nin okuma yazma bilmediğinden habersiz bu evliliği kabul eder. Gopi ile başlayan bu serüven Rashi için de bambaşka sürprizlere gebedir.

Senaryo: Gautam Hegde, Jyoti Tandon, Ved Raj, Bhavna Vyas, Akash Derin
Yönetmen: Bhagwan Yadav, Pawan Kumar
Oyuncular: Giaa Manek, Rucha Hasabnis , Devoleena Bhattacharjee, Rucha Hasabnis, Muhammed Nazım, Vishal Singh, Rupal Patel

Eklenme Tarihi: 2021/02/12
Kanal 7 Avrupa ve Ülke TV Frekans Değişimi
İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN RADYO 7 DİNLE