Dizi 'Masum'

Masum - Saathiya 34. Bölüm İzle 25 Nisan Cumartesi

Masum – Saathiya 34. Bölüm İzle

25 Nisan Cumartesi

RASHİ’NİN PLANLARI BOZULUYOR

Kanal 7’nin sevilen Hint dizisi Masum – Saathiya 25 Nisan Cumartesi günü yayınlanan son bölüm 34. bölümüyle izle7.com’da. Masum’da bugün Gopi ve Ahem dans yarışmasına katılır. Danstan umutsuz olan Kokila Gopi ve Ahem’in kazanmasıyla çok mutlu olur. Rashi ise planları bozulduğu için çok öfkelenir.

34. Bölüm

Urmila ve Rashi Gopi’nin dans yarışmasına katılmasını sağlar. Gopi’nin dans edemeyeceğini düşünen Kokila itibarı zedeleneceği için çok gerilir. Fakat Gopi ve Ahem’in dansı herkesi etkiler. Onların birinci olması rakiplerini şok ederken Kokila çok mutlu olur. Rashi ve Urmila ise planları bozulduğu için büyük bir şok yaşar. Herkesin Gopi’yi övmesini hazmedemeyen Rashi annesine çıkışır. Kokila ise daha önce kızdığı Gopi’yi affeder. Gopi’nin mutlu olmasını istemeyen Rashi nasıl bir önlem alacak?

Zıt karakterli iki kuzenin öyküsünün anlatıldığı “Saath Nibhaana Saathiya”, “Masum” adıyla Kanal 7 ekranlarında yerini alıyor.

Başrollerini Giaa Manek ve Rucha Hasabnis’in üstlendiği, orijinal adı Saath Nibhaana Saathiya olan Masum ekranlarda fırtınalar estiriyor. Yönetmen koltuğunda Bhagwan Yadav ile Pawan Kumar’ın oturduğu ve yayınlandığı dönemde büyük bir ilgi gören Masum, her gün 16.10’da Kanal 7’de…

Birbirlerinden tamamen zıt olan iki kuzen Gopi ve Rashi’nin hikayesinin anlatıldığı Masum saflığı, sevgiyi ve gerçek aşkı izleyicisine hissettirecek. Gopi’nin ailesi ölünce dayısı onu evlatlık alır ve onu öz çocuklarından ayırmaz. Gopi, sevecen kalbiyle herkesin dikkatini çeker. Okuma yazması olmayan Gopi, iyiliğin ve sevginin tüm engelleri aşacağını düşünür. Öte yandan Rashi ise annesi Urmila gibi çok akıllı ve açgözlüdür. Hikaye, Kokila Modi’nin oğlu Aham için mükemmel bir gelin arayışı ile başlar. Kokila Gopi’yi gelini olarak seçer. Aham, Gopi’nin okuma yazma bilmediğinden habersiz bu evliliği kabul eder. Gopi ile başlayan bu serüven Rashi için de bambaşka sürprizlere gebedir.

Masumiyetin hırsla harmanlandığı Masum her gün 16:10’da Kanal 7 ekranlarında…

Senaryo: Gautam Hegde, Jyoti Tandon, Ved Raj, Bhavna Vyas, Akash Derin
Yönetmen: Bhagwan Yadav, Pawan Kumar
Oyuncular: Giaa Manek, Rucha Hasabnis , Devoleena Bhattacharjee, Rucha Hasabnis, Muhammed Nazım, Vishal Singh, Rupal Patel

Eklenme Tarihi: 2020/04/24
Kanal 7 Avrupa ve Ülke TV Frekans Değişimi
İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN RADYO 7 DİNLE