Dizi 'Masum'

Masum - Saathiya 350. Bölüm İzle 7 Mart Pazar

Masum – Saathiya 350. Bölüm İzle

6 Mart 2021 Pazar

GORA HAREKETE GEÇİYOR

Masum’da bugün Gora ve Mira arasında yaşanan gerginlik herkesin Mira’ya kızmasını sağlar. Gora ise Modi ailesi için hazırladığı planı gerçekleştirmek için harekete geçer. Gopi ailesini nasıl bir sürpriz bekliyor? Kanal 7’nin sevilen günlük Hint dizisi Masum 7 Mart Pazar günü yayınlanan son bölüm 350. bölümüyle izle7.com’da.

350. Bölüm

Rashi, Gora’nın gizli bir iş yaptığını anlar. Onun kendisini gördüğünü fark eden Gora Rashi’yi gördüklerini kimseye söylememesi için tehdit eder. Vidya ile Şarvan’ın nişanı yaklaşırken Mira ve Gora arasında büyük bir gerilim yaşanır. Mira’nın Vidya’nın nişan elbisesini giydiğini gören Gora ona herkesin içinde hakaret eder. Mira kimsenin kendisini desteklemediğini görünce çok kırılır. Gopi Gora’nın yanına gider ve Mira’yı kışkırtmasının doğru olmadığını söyler. Kendisini her konuda haklı çıkarmayı başaran Gora odasına çekilir ve Modi ailesi için kurduğu planın ikinci aşamasını hazırlar. Modi ailesini bekleyen sürpriz ne?

Masumiyetin hırsla harmanlandığı Masum dizisi yeni bölümleriyle her gün 15:30’da Kanal 7 ekranlarında.

Birbirlerinden tamamen zıt olan iki kuzen Gopi ve Rashi’nin hikayesinin anlatıldığı Masum saflığı, sevgiyi ve gerçek aşkı izleyicisine hissettirecek. Gopi’nin ailesi ölünce dayısı onu evlatlık alır ve onu öz çocuklarından ayırmaz. Gopi, sevecen kalbiyle herkesin dikkatini çeker. Okuma yazması olmayan Gopi, iyiliğin ve sevginin tüm engelleri aşacağını düşünür. Öte yandan Rashi ise annesi Urmila gibi çok akıllı ve açgözlüdür. Hikaye, Kokila Modi’nin oğlu Aham için mükemmel bir gelin arayışı ile başlar. Kokila Gopi’yi gelini olarak seçer. Aham, Gopi’nin okuma yazma bilmediğinden habersiz bu evliliği kabul eder. Gopi ile başlayan bu serüven Rashi için de bambaşka sürprizlere gebedir.

Senaryo: Gautam Hegde, Jyoti Tandon, Ved Raj, Bhavna Vyas, Akash Derin
Yönetmen: Bhagwan Yadav, Pawan Kumar
Oyuncular: Giaa Manek, Rucha Hasabnis , Devoleena Bhattacharjee, Rucha Hasabnis, Muhammed Nazım, Vishal Singh, Rupal Patel

Eklenme Tarihi: 2021/03/06
Kanal 7 Avrupa ve Ülke TV Frekans Değişimi
İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN RADYO 7 DİNLE