Dizi 'Masum'

Masum - Saathiya 351. Bölüm İzle 8 Mart Pazartesi

Masum – Saathiya 351. Bölüm İzle

7 Mart 2021 Pazartesi

URMİLA HER ŞEYİ DUYUYOR

Masum’da bugün Gora nihayet planını uygulamaya koyar. Kokila’dan kardeşinin intikamını almak isteyen Gora oğlundan yardım ister. Onların konuşmalarına şahit olan Urmila ne yapacak? Kanal 7’nin sevilen Hint dizisi Masum 8 Mart Pazartesi günü yayınlanan son bölüm 351. bölümüyle izle7.com’da.

351. Bölüm

Gora planını uygulamak için oğlu Daram’ı çağırır. Modi ailesi Daram’la tanışır ve onu ailelerine kabul eder. Şarvan Daram’ı görünce çok öfkelenir. Gora Daram ve Şarvan arasındaki gerilimi durdurmak için elinden geleni yapar. Evdeki herkes uyuduğunda Gora ve Daram harekete geçer. Oğluna geçmişte Kokila yüzünden kardeşini kaybettiğini anlatan Gora, ondan bunun intikamını alacağını söyler. Urmila ise gizlice Gora ve Daram’ın konuşmalarını dinler. Urmila gerçekleri Modi ailesine anlatabilecek mi?

Masumiyetin hırsla harmanlandığı Masum dizisi yeni bölümleriyle her gün 15:30’da Kanal 7 ekranlarında.

Birbirlerinden tamamen zıt olan iki kuzen Gopi ve Rashi’nin hikayesinin anlatıldığı Masum saflığı, sevgiyi ve gerçek aşkı izleyicisine hissettirecek. Gopi’nin ailesi ölünce dayısı onu evlatlık alır ve onu öz çocuklarından ayırmaz. Gopi, sevecen kalbiyle herkesin dikkatini çeker. Okuma yazması olmayan Gopi, iyiliğin ve sevginin tüm engelleri aşacağını düşünür. Öte yandan Rashi ise annesi Urmila gibi çok akıllı ve açgözlüdür. Hikaye, Kokila Modi’nin oğlu Aham için mükemmel bir gelin arayışı ile başlar. Kokila Gopi’yi gelini olarak seçer. Aham, Gopi’nin okuma yazma bilmediğinden habersiz bu evliliği kabul eder. Gopi ile başlayan bu serüven Rashi için de bambaşka sürprizlere gebedir.

Senaryo: Gautam Hegde, Jyoti Tandon, Ved Raj, Bhavna Vyas, Akash Derin
Yönetmen: Bhagwan Yadav, Pawan Kumar
Oyuncular: Giaa Manek, Rucha Hasabnis , Devoleena Bhattacharjee, Rucha Hasabnis, Muhammed Nazım, Vishal Singh, Rupal Patel

Eklenme Tarihi: 2021/03/06
Kanal 7 Avrupa ve Ülke TV Frekans Değişimi
İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN RADYO 7 DİNLE