Dizi 'Masum'

Her Gün - 15:30

Masum - Saathiya 353. Bölüm İzle 10 Mart Çarşamba

Masum – Saathiya 353. Bölüm İzle

10 Mart 2021 Çarşamba

DÜĞÜN İPTAL Mİ OLACAK?

Masum’da bugün Gopi Gora’nın herkesten sağladığı bir fotoğrafı görür ve onun bir iş çevirdiğini düşünür. Gopi bunu herkesin içinde ortaya çıkarmak ister. Daram onun sözleri karşısında düğünü iptal etmek ister. Kokila duydukları karşısında ne yapacak? Kanal 7’nin sevilen Hint dizisi Masum 10 Mart Çarşamba günü yayınlanan son bölüm 353. bölümüyle izle7.com’da.

353. Bölüm

Mira düğüne katılmak için planlarından bu evliliği onaylamış gibi görünür. Gora Mira’yı düğünde görünce onun bir iş çevirdiğini anlar. Gopi Gora’nın evinde dolaşırken bir odaya girer ve orada onun kardeşinin fotoğrafını görür. Evin yardımcısına fotoğrafın kime ait olduğunu soran Gopi, Gora’nın yalan söylediğini anlar ve ondan şüphelenmeye başlar. Gopi şüphelerini tüm aileye söyleyince Daram onu azarlar. Daram’ın düğünü iptal etme isteğini duyan Kokila ne yapacak?

Masumiyetin hırsla harmanlandığı Masum dizisi yeni bölümleriyle her gün 15:30’da Kanal 7 ekranlarında.

Birbirlerinden tamamen zıt olan iki kuzen Gopi ve Rashi’nin hikayesinin anlatıldığı Masum saflığı, sevgiyi ve gerçek aşkı izleyicisine hissettirecek. Gopi’nin ailesi ölünce dayısı onu evlatlık alır ve onu öz çocuklarından ayırmaz. Gopi, sevecen kalbiyle herkesin dikkatini çeker. Okuma yazması olmayan Gopi, iyiliğin ve sevginin tüm engelleri aşacağını düşünür. Öte yandan Rashi ise annesi Urmila gibi çok akıllı ve açgözlüdür. Hikaye, Kokila Modi’nin oğlu Aham için mükemmel bir gelin arayışı ile başlar. Kokila Gopi’yi gelini olarak seçer. Aham, Gopi’nin okuma yazma bilmediğinden habersiz bu evliliği kabul eder. Gopi ile başlayan bu serüven Rashi için de bambaşka sürprizlere gebedir.

Senaryo: Gautam Hegde, Jyoti Tandon, Ved Raj, Bhavna Vyas, Akash Derin
Yönetmen: Bhagwan Yadav, Pawan Kumar
Oyuncular: Giaa Manek, Rucha Hasabnis , Devoleena Bhattacharjee, Rucha Hasabnis, Muhammed Nazım, Vishal Singh, Rupal Patel

Eklenme Tarihi: 2021/03/09
Kanal 7 Avrupa ve Ülke TV Frekans Değişimi
İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN RADYO 7 DİNLE