Dizi 'Masum'

Masum - Saathiya 354. Bölüm İzle 11 Mart Perşembe

Masum – Saathiya 354. Bölüm İzle

11 Mart 2021 Perşembe

MİRA DARAM İLE EVLENDİ

Masum’da bugün Vidya ve Şarvan’ın düğünü büyük bir coşkuyla gerçekleşir. Düğünden sonra evlerine gittiklerinde onlara kapıyı Mira açar. Gizlice Daram’la evlenen Mira ne planlıyor? Kanal 7’nin sevilen günlük Hint dizisi Masum 11 Mart Perşembe günü yayınlanan son bölüm 354. bölümüyle izle7.com’da.

354. Bölüm

Kokila Gopi ve Mira’nın uyarılarına karşı kayıtsız kalır ve Gora’nın yanında yer alır. Mira düğüne katılmak ister fakat Kokila onu odasına kilitler. Gora ve Daram onların birbirlerine düşmesini keyifle izler. Mira gelinlik giyer ve evden gizlice kaçar. Vidya ile Şarvan’ın düğünü tamamlanır ve yeni evlerine gider. Vidya’yı kapıda karşılayan kişi Mira olur. Şarvan’ın babası Daram ile gizlice evlenen Mira ne planlıyor?

Masumiyetin hırsla harmanlandığı Masum dizisi yeni bölümleriyle her gün 15:30’da Kanal 7 ekranlarında.

Birbirlerinden tamamen zıt olan iki kuzen Gopi ve Rashi’nin hikayesinin anlatıldığı Masum saflığı, sevgiyi ve gerçek aşkı izleyicisine hissettirecek. Gopi’nin ailesi ölünce dayısı onu evlatlık alır ve onu öz çocuklarından ayırmaz. Gopi, sevecen kalbiyle herkesin dikkatini çeker. Okuma yazması olmayan Gopi, iyiliğin ve sevginin tüm engelleri aşacağını düşünür. Öte yandan Rashi ise annesi Urmila gibi çok akıllı ve açgözlüdür. Hikaye, Kokila Modi’nin oğlu Aham için mükemmel bir gelin arayışı ile başlar. Kokila Gopi’yi gelini olarak seçer. Aham, Gopi’nin okuma yazma bilmediğinden habersiz bu evliliği kabul eder. Gopi ile başlayan bu serüven Rashi için de bambaşka sürprizlere gebedir.

Senaryo: Gautam Hegde, Jyoti Tandon, Ved Raj, Bhavna Vyas, Akash Derin
Yönetmen: Bhagwan Yadav, Pawan Kumar
Oyuncular: Giaa Manek, Rucha Hasabnis , Devoleena Bhattacharjee, Rucha Hasabnis, Muhammed Nazım, Vishal Singh, Rupal Patel

Eklenme Tarihi: 2021/03/10
Kanal 7 Avrupa ve Ülke TV Frekans Değişimi
İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN RADYO 7 DİNLE