Dizi 'Masum'

Masum - Saathiya 356. Bölüm İzle 13 Mart Cumartesi

Masum – Saathiya 356. Bölüm İzle

13 Mart 2021 Cumartesi

MİRA’DAN AHEM VE GOPİ’YE DARBE

Masum’da bugün Kokila güvendiği dostunun kendisi için kurduğu tuzağı görünce yıkılır. Ahem kızlarını alıp eve dönmek ister fakat Mira babasını tersler. Ahem ve Gopi Mira’yı ikna edebilecek mi? Kanal 7’nin sevilen Hint dizisi Masum 13 Mart Cumartesi günü yayınlanan son bölüm 356. bölümüyle izle7.com’da.

356. Bölüm

Kokila Gora’nın gerçek niyetini öğrenince yıkılır. Kendisine yapılanların bedelini ödeteceğini söyleyen Gora intikam almaya kararlıdır. Kokila ne kadar Gora’dan özür dilese de o sözünden dönmez. Gopi Kokila’ya yaptıkları yüzünden Gora’nın yakasına yapışır. Gopi Gora’dan ailesinden uzak durmasını ister. Vidya ailesiyle birlikte Modi evine dönmeye karar verir. Mira ise Gora’nın evinde kalacağını söyleyerek herkesi şok eder. Mira kendisinden nefret edilen bir eve dönmeyeceğini söyler. Ahem ve Gopi Mira’yı eve dönmeye ikna edebilecek mi?

Masumiyetin hırsla harmanlandığı Masum dizisi yeni bölümleriyle her gün 15:30’da Kanal 7 ekranlarında.

Birbirlerinden tamamen zıt olan iki kuzen Gopi ve Rashi’nin hikayesinin anlatıldığı Masum saflığı, sevgiyi ve gerçek aşkı izleyicisine hissettirecek. Gopi’nin ailesi ölünce dayısı onu evlatlık alır ve onu öz çocuklarından ayırmaz. Gopi, sevecen kalbiyle herkesin dikkatini çeker. Okuma yazması olmayan Gopi, iyiliğin ve sevginin tüm engelleri aşacağını düşünür. Öte yandan Rashi ise annesi Urmila gibi çok akıllı ve açgözlüdür. Hikaye, Kokila Modi’nin oğlu Aham için mükemmel bir gelin arayışı ile başlar. Kokila Gopi’yi gelini olarak seçer. Aham, Gopi’nin okuma yazma bilmediğinden habersiz bu evliliği kabul eder. Gopi ile başlayan bu serüven Rashi için de bambaşka sürprizlere gebedir.

Senaryo: Gautam Hegde, Jyoti Tandon, Ved Raj, Bhavna Vyas, Akash Derin
Yönetmen: Bhagwan Yadav, Pawan Kumar
Oyuncular: Giaa Manek, Rucha Hasabnis , Devoleena Bhattacharjee, Rucha Hasabnis, Muhammed Nazım, Vishal Singh, Rupal Patel

Eklenme Tarihi: 2021/03/12
Kanal 7 Avrupa ve Ülke TV Frekans Değişimi
İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN RADYO 7 DİNLE