Dizi 'Masum'

Masum - Saathiya 357. Bölüm İzle 14 Mart Pazar

Masum – Saathiya 357. Bölüm İzle

14 Mart 2021 Pazar

GORA VE MİRA İŞ BİRLİĞİ YAPIYOR

Masum’da bugün Ahem Mira’yı evlatlıktan reddeder. Gora ise Mira’ya eziyet edip sesini Kokila’ya dinletir. Gora ve Mira ne planlıyor? Sevilen Hint dizisi Masum 14 Mart Pazar günü yayınlanan son bölüm 357. bölümüyle izle7.com’da.

357. Bölüm

Ahem Mira’nın kendisini düşürdüğü durum yüzünden çok öfkelenir ve evde onun adının anılmasını yasaklar. Mira’nın eşyalarını yakan Ahem karşısında Kokila ve Gopi’yi bulur. Gopi yaşadığı sürece Mira’yı terk etmeyeceğini söyler. Fakat Ahem, Mira’yı asla eve almayacağını dile getirince ikili arasında büyük bir gerilim yaşanır. Kokila ise yaşananlardan dolayı kendisini suçlar. Gopi onu ikna etmeye çalışsa da Kokila kendisini affedemez. Öte yandan Gora, Mira’ya eziyet edip onun çığlıklarını Kokila’ya dinletir. Gora ve Mira ne planlıyor?

Masumiyetin hırsla harmanlandığı Masum dizisi yeni bölümleriyle her gün 15:30’da Kanal 7 ekranlarında.

Birbirlerinden tamamen zıt olan iki kuzen Gopi ve Rashi’nin hikayesinin anlatıldığı Masum saflığı, sevgiyi ve gerçek aşkı izleyicisine hissettirecek. Gopi’nin ailesi ölünce dayısı onu evlatlık alır ve onu öz çocuklarından ayırmaz. Gopi, sevecen kalbiyle herkesin dikkatini çeker. Okuma yazması olmayan Gopi, iyiliğin ve sevginin tüm engelleri aşacağını düşünür. Öte yandan Rashi ise annesi Urmila gibi çok akıllı ve açgözlüdür. Hikaye, Kokila Modi’nin oğlu Aham için mükemmel bir gelin arayışı ile başlar. Kokila Gopi’yi gelini olarak seçer. Aham, Gopi’nin okuma yazma bilmediğinden habersiz bu evliliği kabul eder. Gopi ile başlayan bu serüven Rashi için de bambaşka sürprizlere gebedir.

Senaryo: Gautam Hegde, Jyoti Tandon, Ved Raj, Bhavna Vyas, Akash Derin
Yönetmen: Bhagwan Yadav, Pawan Kumar
Oyuncular: Giaa Manek, Rucha Hasabnis , Devoleena Bhattacharjee, Rucha Hasabnis, Muhammed Nazım, Vishal Singh, Rupal Patel

Eklenme Tarihi: 2021/03/12
Kanal 7 Avrupa ve Ülke TV Frekans Değişimi
İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN RADYO 7 DİNLE