Dizi 'Masum'

Masum - Saathiya 360. Bölüm İzle 17 Mart Çarşamba

Masum – Saathiya 360. Bölüm İzle

17 Mart 2021 Çarşamba

GORA’DAN SİNSİ PLAN

Masum’da bugün Gora Vidya ve Mira için bir tanışma daveti verir. Vidya’nın herkesin içinde küçük düşmesini sağlayan Gora ne planlıyor? Ekranların sevilen Hint dizisi Masum 17 Mart Çarşamba günü yayınlanan son bölüm 360. bölümüyle izle7.com’da.

360. Bölüm

Mira Vidya’dan intikam almak için gözünü karartır ve Gora’ya elini çabuk tutmasını söyler. Gopi ise kızları için endişelidir. Ahem’in yaşananlardan Gopi’yi sorumlu tutması onu daha da üzer. Gora ise Vidya’dan kurtulmak için festival gününü bekler. Gora Mira ve Vidya’ya kendileri için bir tanışma töreni düzenleyeceğini söyler. Vidya her fırsatta Gora’yı iyi olmaya davet eder. Gora komşularını gelinleriyle tanışmaya çağırır. Mira’ya herkesin Vidya’yı dışlayıp kendisini seveceğini söyleyen Gora ne planlıyor?

Masumiyetin hırsla harmanlandığı Masum dizisi yeni bölümleriyle her gün 15:30’da Kanal 7 ekranlarında.

Birbirlerinden tamamen zıt olan iki kuzen Gopi ve Rashi’nin hikayesinin anlatıldığı Masum saflığı, sevgiyi ve gerçek aşkı izleyicisine hissettirecek. Gopi’nin ailesi ölünce dayısı onu evlatlık alır ve onu öz çocuklarından ayırmaz. Gopi, sevecen kalbiyle herkesin dikkatini çeker. Okuma yazması olmayan Gopi, iyiliğin ve sevginin tüm engelleri aşacağını düşünür. Öte yandan Rashi ise annesi Urmila gibi çok akıllı ve açgözlüdür. Hikaye, Kokila Modi’nin oğlu Aham için mükemmel bir gelin arayışı ile başlar. Kokila Gopi’yi gelini olarak seçer. Aham, Gopi’nin okuma yazma bilmediğinden habersiz bu evliliği kabul eder. Gopi ile başlayan bu serüven Rashi için de bambaşka sürprizlere gebedir.

Senaryo: Gautam Hegde, Jyoti Tandon, Ved Raj, Bhavna Vyas, Akash Derin
Yönetmen: Bhagwan Yadav, Pawan Kumar
Oyuncular: Giaa Manek, Rucha Hasabnis , Devoleena Bhattacharjee, Rucha Hasabnis, Muhammed Nazım, Vishal Singh, Rupal Patel

Eklenme Tarihi: 2021/03/16
Kanal 7 Avrupa ve Ülke TV Frekans Değişimi
İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN RADYO 7 DİNLE