Dizi 'Masum'

Masum - Saathiya 362. Bölüm İzle 19 Mart Cuma

Masum – Saathiya 362. Bölüm İzle

19 Mart 2021 Cuma

MİRA VE VİDYA BARIŞACAK MI?

Masum’da bugün Sona evdeki herkesin sinirlerini bozmayı başarır. Gora ise Vidya’nın tavrı karşısında daha da öfkelenir. Mira Vidya’ya karşı yumuşayacak mı? Sevilen Hint dizisi Masum 19 Mart Cuma günü yayınlanan son bölüm 362. bölümüyle izle7.com’da.

362. Bölüm

Kokila Madu’nun Rashi’yi öldürmek istediğini ve onu kendi evinde istemediğini söyler. Gopi Kokila’yı annesinin kötü biri olmadığına ikna etmeyi başarır. Madu’nun diğer kızı Sona kaba tavırlarıyla evdeki herkesi rahatsız eder. Gora ise Mira’yı tembellik yaptığı için azarlar. Vidya Gora’yı gelinlerine kötü davranmaması için uyarır. Vidya’nın sakin ve bilge duruşu Gora’yı çok öfkelendirir. Vidya’nın son tavrı yüzünden Mira’nın yumuşamasını engellemek isteyen Gora hemen önlemini alır ve kimse yokken Mira’yı dolduruşa getirir. Mira Gora’nın sözlerine inanacak mı?

Masumiyetin hırsla harmanlandığı Masum dizisi yeni bölümleriyle her gün 15:30’da Kanal 7 ekranlarında.

Birbirlerinden tamamen zıt olan iki kuzen Gopi ve Rashi’nin hikayesinin anlatıldığı Masum saflığı, sevgiyi ve gerçek aşkı izleyicisine hissettirecek. Gopi’nin ailesi ölünce dayısı onu evlatlık alır ve onu öz çocuklarından ayırmaz. Gopi, sevecen kalbiyle herkesin dikkatini çeker. Okuma yazması olmayan Gopi, iyiliğin ve sevginin tüm engelleri aşacağını düşünür. Öte yandan Rashi ise annesi Urmila gibi çok akıllı ve açgözlüdür. Hikaye, Kokila Modi’nin oğlu Aham için mükemmel bir gelin arayışı ile başlar. Kokila Gopi’yi gelini olarak seçer. Aham, Gopi’nin okuma yazma bilmediğinden habersiz bu evliliği kabul eder. Gopi ile başlayan bu serüven Rashi için de bambaşka sürprizlere gebedir.

Senaryo: Gautam Hegde, Jyoti Tandon, Ved Raj, Bhavna Vyas, Akash Derin
Yönetmen: Bhagwan Yadav, Pawan Kumar
Oyuncular: Giaa Manek, Rucha Hasabnis , Devoleena Bhattacharjee, Rucha Hasabnis, Muhammed Nazım, Vishal Singh, Rupal Patel

Eklenme Tarihi: 2021/03/17
Kanal 7 Avrupa ve Ülke TV Frekans Değişimi
İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN RADYO 7 DİNLE