Dizi 'Masum'

Masum - Saathiya 364. Bölüm İzle 21 Mart Pazar

Masum – Saathiya 364. Bölüm İzle

21 Mart 2021 Pazar

VİDYA’NIN HAYATI TEHLİKEDE Mİ?

Masum’da bugün Kokila’dan intikam almak isteyen Madu Gopi’yi kullanmak ister. Öte yandan Gora Gopi ailesini endişelendirir. Vidya’nın başına ne geldi? Sevilen Hint dizisi Masum 21 Mart Pazar günü yayınlanan son bölüm 364. bölümüyle izle7.com’da.

364. Bölüm

Madu Rada’nın fotoğrafını salona koymak ister. Kokila bunu görünce çok öfkelenir. Madu evde istenmediğini söyleyerek ayrılacağını söyler. Annesinin oynadığı oyuna inanan Gopi onu durdurmak için elinden geleni yapar. Kokila’dan intikam almak için Gopi’nin ona olan sevgisini azaltmak isteyen Madu onların arasını açmak için bir yol arar. Öte yandan Vidya gecenin bir yarısı ailesini arar fakat ulaşamaz. Onu tekrar arayan Gopi’nin çabaları sonuçsuz kalır. Vidya’ya bir şey olduğunu düşünen Gopi ve Kokila soluğu Gora’nın evinde alır. Vidya’ya ne oldu?

Masumiyetin hırsla harmanlandığı Masum dizisi yeni bölümleriyle her gün 15:30’da Kanal 7 ekranlarında.

Birbirlerinden tamamen zıt olan iki kuzen Gopi ve Rashi’nin hikayesinin anlatıldığı Masum saflığı, sevgiyi ve gerçek aşkı izleyicisine hissettirecek. Gopi’nin ailesi ölünce dayısı onu evlatlık alır ve onu öz çocuklarından ayırmaz. Gopi, sevecen kalbiyle herkesin dikkatini çeker. Okuma yazması olmayan Gopi, iyiliğin ve sevginin tüm engelleri aşacağını düşünür. Öte yandan Rashi ise annesi Urmila gibi çok akıllı ve açgözlüdür. Hikaye, Kokila Modi’nin oğlu Aham için mükemmel bir gelin arayışı ile başlar. Kokila Gopi’yi gelini olarak seçer. Aham, Gopi’nin okuma yazma bilmediğinden habersiz bu evliliği kabul eder. Gopi ile başlayan bu serüven Rashi için de bambaşka sürprizlere gebedir.

Senaryo: Gautam Hegde, Jyoti Tandon, Ved Raj, Bhavna Vyas, Akash Derin
Yönetmen: Bhagwan Yadav, Pawan Kumar
Oyuncular: Giaa Manek, Rucha Hasabnis , Devoleena Bhattacharjee, Rucha Hasabnis, Muhammed Nazım, Vishal Singh, Rupal Patel

Eklenme Tarihi: 2021/03/20
Kanal 7 Avrupa ve Ülke TV Frekans Değişimi
İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN RADYO 7 DİNLE