Dizi 'Masum'

Her Gün - 15:30

Masum - Saathiya 368. Bölüm İzle 25 Mart Perşembe

Masum – Saathiya 368. Bölüm İzle

25 Mart 2021 Perşembe

KOKİLA VE GORA BARIŞACAK MI?

Masum’da bugün Kokila Gora’nın evine gider ve onunla barışmak ister. Kokila’dan geçmişin intikamını almak isteyen Gora ne cevap verecek? Ekranların sevilen Hint dizisi Masum 25 Mart Perşembe günü yayınlanan son bölüm 368. bölümüyle izle7.com’da.

368. Bölüm

Gora bir yolunu bulur ve Ahem’i alevlerin arasında bırakır. Gopi Ahem’i kurtarmaya çalışır. Kokila kendine geldiğinde yaşananları öğrenir ve soluğu Gora’nın evinde alır. Ahem’i kurtaran Kokila ve Gopi onu hastaneye kaldırır. Öte yandan Gora’ya savaş açan Mira onu sinirlendirecek her şeyi yapar. Kokila ise Gora’nın evine gider ve çocuklarının iyiliği için onunla barışmak ister. Bunun için kendisinin istediği her şeyi yapacağını belirten Kokila Gora’dan nasıl bir cevap alacak?

Masumiyetin hırsla harmanlandığı Masum dizisi yeni bölümleriyle her gün 15:30’da Kanal 7 ekranlarında.

Birbirlerinden tamamen zıt olan iki kuzen Gopi ve Rashi’nin hikayesinin anlatıldığı Masum saflığı, sevgiyi ve gerçek aşkı izleyicisine hissettirecek. Gopi’nin ailesi ölünce dayısı onu evlatlık alır ve onu öz çocuklarından ayırmaz. Gopi, sevecen kalbiyle herkesin dikkatini çeker. Okuma yazması olmayan Gopi, iyiliğin ve sevginin tüm engelleri aşacağını düşünür. Öte yandan Rashi ise annesi Urmila gibi çok akıllı ve açgözlüdür. Hikaye, Kokila Modi’nin oğlu Aham için mükemmel bir gelin arayışı ile başlar. Kokila Gopi’yi gelini olarak seçer. Aham, Gopi’nin okuma yazma bilmediğinden habersiz bu evliliği kabul eder. Gopi ile başlayan bu serüven Rashi için de bambaşka sürprizlere gebedir.

Senaryo: Gautam Hegde, Jyoti Tandon, Ved Raj, Bhavna Vyas, Akash Derin
Yönetmen: Bhagwan Yadav, Pawan Kumar
Oyuncular: Giaa Manek, Rucha Hasabnis , Devoleena Bhattacharjee, Rucha Hasabnis, Muhammed Nazım, Vishal Singh, Rupal Patel

Eklenme Tarihi: 2021/03/24
Kanal 7 Avrupa ve Ülke TV Frekans Değişimi
İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN RADYO 7 DİNLE