Dizi 'Masum'

Masum - Saathiya 369. Bölüm İzle 26 Mart Cuma

Masum – Saathiya 369. Bölüm İzle

26 Mart 2021 Cuma

URMİLA GORA’NIN EVİNE YERLEŞİYOR

Masum’da bugün Daram’ın Mira ile yakınlaşması Gora’yı rahatsız eder. Urmila ise Kokila’nın casusu olarak Gora’nın evine yerleşir. Mira Urmial ve Kokila’nın planını anlayacak mı? Ekranların sevilen dizisi Masum 26 Mart Cuma günü yayınlanan son bölüm 369. bölümüyle izle7.com’da.

369. Bölüm

Daram’ın Mira’ya karşı bir şeyler hissetmeye başladığını anlayan Gora hemen önlem alır. Mira ise Gora’nın yaptıklarından sonra kendine gelemez. Daram onun bu halini görünce Mira’ya yardımcı olmaya çalışır. Daram sayesinde kendisini güçlü hisseden Mira içindeki öfkeyi boşaltmak için eşyalara vurmaya başlar. Onun bu halinden korkan Gora yaptıklarının ortaya çıkmaması için dua eder. Öte yandan Kokila bir plan yapar ve Urmila’nın Gora’nın evine yerleşmesini sağlar. Mira Kokila’nın bu planını anlayacak mı?

Masumiyetin hırsla harmanlandığı Masum dizisi yeni bölümleriyle her gün 15:30’da Kanal 7 ekranlarında.

Birbirlerinden tamamen zıt olan iki kuzen Gopi ve Rashi’nin hikayesinin anlatıldığı Masum saflığı, sevgiyi ve gerçek aşkı izleyicisine hissettirecek. Gopi’nin ailesi ölünce dayısı onu evlatlık alır ve onu öz çocuklarından ayırmaz. Gopi, sevecen kalbiyle herkesin dikkatini çeker. Okuma yazması olmayan Gopi, iyiliğin ve sevginin tüm engelleri aşacağını düşünür. Öte yandan Rashi ise annesi Urmila gibi çok akıllı ve açgözlüdür. Hikaye, Kokila Modi’nin oğlu Aham için mükemmel bir gelin arayışı ile başlar. Kokila Gopi’yi gelini olarak seçer. Aham, Gopi’nin okuma yazma bilmediğinden habersiz bu evliliği kabul eder. Gopi ile başlayan bu serüven Rashi için de bambaşka sürprizlere gebedir.

Senaryo: Gautam Hegde, Jyoti Tandon, Ved Raj, Bhavna Vyas, Akash Derin
Yönetmen: Bhagwan Yadav, Pawan Kumar
Oyuncular: Giaa Manek, Rucha Hasabnis , Devoleena Bhattacharjee, Rucha Hasabnis, Muhammed Nazım, Vishal Singh, Rupal Patel

Eklenme Tarihi: 2021/03/25
Kanal 7 Avrupa ve Ülke TV Frekans Değişimi
İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN RADYO 7 DİNLE