Dizi 'Masum'

Masum - Saathiya 375. Bölüm İzle 1 Nisan Perşembe

Masum – Saathiya 375. Bölüm İzle

1 Nisan 2021 Perşembe

GORA MADU’YLA İŞ BİRLİĞİ YAPACAK MI?

Masum’da bugün Gora Mira’yı küçük düşürmeye çalışır fakat başarısız olur. Madu ise Kokila’dan intikam almak için Gora’yla iş birliği yapmak ister. Gora Madu’nun teklifini kabul edecek mi? Ekranların sevilen Hint dizisi Masum 1 Nisan Perşembe günü yayınlanan son bölüm 375. bölümüyle izle7.com’da.

375. Bölüm

Gora Daram’ı Mira’dan soğutmak için ona hakaret etmeye başlar. Mira’nın kendisini tartakladığını söyleyen Gora Daram’ın öfkelenmesini sağlar. Daram sinirle Mira’yı çağırır ve ondan hesap sorar. Mira ise Gora’nın iftira attığını söyler ve Daram’ı kendine inandırır. Bozguna uğrayan Gora ne yapacağını şaşırır. Öte yandan Madu planını uygulamaya koymak için harekete geçer ve Gora’ya iş birliği teklif eder. Gora Madu’nun Kokila’yı bitirmek için ettiği teklife ne cevap verecek?

Masumiyetin hırsla harmanlandığı Masum dizisi yeni bölümleriyle her gün 15:30’da Kanal 7 ekranlarında.

Birbirlerinden tamamen zıt olan iki kuzen Gopi ve Rashi’nin hikayesinin anlatıldığı Masum saflığı, sevgiyi ve gerçek aşkı izleyicisine hissettirecek. Gopi’nin ailesi ölünce dayısı onu evlatlık alır ve onu öz çocuklarından ayırmaz. Gopi, sevecen kalbiyle herkesin dikkatini çeker. Okuma yazması olmayan Gopi, iyiliğin ve sevginin tüm engelleri aşacağını düşünür. Öte yandan Rashi ise annesi Urmila gibi çok akıllı ve açgözlüdür. Hikaye, Kokila Modi’nin oğlu Aham için mükemmel bir gelin arayışı ile başlar. Kokila Gopi’yi gelini olarak seçer. Aham, Gopi’nin okuma yazma bilmediğinden habersiz bu evliliği kabul eder. Gopi ile başlayan bu serüven Rashi için de bambaşka sürprizlere gebedir.

Senaryo: Gautam Hegde, Jyoti Tandon, Ved Raj, Bhavna Vyas, Akash Derin
Yönetmen: Bhagwan Yadav, Pawan Kumar
Oyuncular: Giaa Manek, Rucha Hasabnis , Devoleena Bhattacharjee, Rucha Hasabnis, Muhammed Nazım, Vishal Singh, Rupal Patel

Eklenme Tarihi: 2021/03/31
Kanal 7 Avrupa ve Ülke TV Frekans Değişimi
İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN RADYO 7 DİNLE