Dizi 'Masum'

Masum - Saathiya 377. Bölüm İzle 3 Nisan Cumartesi

Masum – Saathiya 377. Bölüm İzle

3 Nisan 2021 Cumartesi

SONA VE MOLU EVLENİYOR

Masum’da bugün Sona sonunda Molu’yu evlenmeye ikna eder ve herkesten gizli evlenirler. Eve geldiklerinde gerçekleri söyleyen ikili ailelerinin rızasını alabilecek mi? Sevilen dizi Masum 3 Nisan Cumartesi günü yayınlanan son bölüm 377. bölümüyle izle7.com’da.

377. Bölüm

Madu’nun planı tutar ve Molu, Sona’yla evlenmeye karar verir. Cigar ve Gopi her yerde onları arar. Tolu kardeşini evlenmekten vazgeçirmeye çalışır fakat Sona Molu’yu etkisi altına almayı başarır. Molu, Tolu’nun tüm engellemelerine rağmen Sona ile evlenir. Molu, Sona ile birlikte eve döndüğünde Kokila ve ailesi büyük bir şok yaşar. Bu evliliğe kesinlikle karşı olan Kokila Sona’yı azarlar. Molu evliliği Sona’nın zoruyla yapmadığını söylese de kimse ikna olmaz. Molu ailesinin onayını alabilecek mi?

Masumiyetin hırsla harmanlandığı Masum dizisi yeni bölümleriyle her gün 15:30’da Kanal 7 ekranlarında.

Birbirlerinden tamamen zıt olan iki kuzen Gopi ve Rashi’nin hikayesinin anlatıldığı Masum saflığı, sevgiyi ve gerçek aşkı izleyicisine hissettirecek. Gopi’nin ailesi ölünce dayısı onu evlatlık alır ve onu öz çocuklarından ayırmaz. Gopi, sevecen kalbiyle herkesin dikkatini çeker. Okuma yazması olmayan Gopi, iyiliğin ve sevginin tüm engelleri aşacağını düşünür. Öte yandan Rashi ise annesi Urmila gibi çok akıllı ve açgözlüdür. Hikaye, Kokila Modi’nin oğlu Aham için mükemmel bir gelin arayışı ile başlar. Kokila Gopi’yi gelini olarak seçer. Aham, Gopi’nin okuma yazma bilmediğinden habersiz bu evliliği kabul eder. Gopi ile başlayan bu serüven Rashi için de bambaşka sürprizlere gebedir.

Senaryo: Gautam Hegde, Jyoti Tandon, Ved Raj, Bhavna Vyas, Akash Derin
Yönetmen: Bhagwan Yadav, Pawan Kumar
Oyuncular: Giaa Manek, Rucha Hasabnis , Devoleena Bhattacharjee, Rucha Hasabnis, Muhammed Nazım, Vishal Singh, Rupal Patel

Eklenme Tarihi: 2021/04/02
Kanal 7 Avrupa ve Ülke TV Frekans Değişimi
İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN RADYO 7 DİNLE