Dizi 'Masum'

Her Gün - 15:30

Masum - Saathiya 382. Bölüm İzle 8 Nisan Perşembe

Masum – Saathiya 382. Bölüm İzle

8 Nisan 2021 Perşembe

DARAM VE MİRA BOŞANACAK MI?

Masum’da bugün Kokila’nın davranışları Gopi’yi çok üzer. Mira ise Daram’dan boşanmaya karar verir. Daram ayrılmayı kabul edecek mi? Ekranların sevilen günlük Hint dizisi Masum 8 Nisan Perşembe günü yayınlanan son bölüm 382. bölümüyle izle7.com’da.

382. Bölüm

Kokila’nın Gora’ya kendini affettirme çabası Gopi ve Ahem’in endişelenmesine neden olur. Kokila’daki bu değişimi anlayamayan Gopi ne yapacağını şaşırır. Kokila evdeki törenleri artık Gopi yerine Sona’nın yapacağını söyleyince herkes şok olur. Madu ise onların arasındaki gerilimden faydalanmayı kafasına koyar. Öte yandan Mira Daram’la ilgili duygularını sorgular. Daram’ın evine giden avukat, Mira’nın boşanmak istediğini söyleyince Daram yıkılır. Daram Mira’dan boşanmayı kabul edecek mi?

Masumiyetin hırsla harmanlandığı Masum dizisi yeni bölümleriyle her gün 15:30’da Kanal 7 ekranlarında.

Birbirlerinden tamamen zıt olan iki kuzen Gopi ve Rashi’nin hikayesinin anlatıldığı Masum saflığı, sevgiyi ve gerçek aşkı izleyicisine hissettirecek. Gopi’nin ailesi ölünce dayısı onu evlatlık alır ve onu öz çocuklarından ayırmaz. Gopi, sevecen kalbiyle herkesin dikkatini çeker. Okuma yazması olmayan Gopi, iyiliğin ve sevginin tüm engelleri aşacağını düşünür. Öte yandan Rashi ise annesi Urmila gibi çok akıllı ve açgözlüdür. Hikaye, Kokila Modi’nin oğlu Aham için mükemmel bir gelin arayışı ile başlar. Kokila Gopi’yi gelini olarak seçer. Aham, Gopi’nin okuma yazma bilmediğinden habersiz bu evliliği kabul eder. Gopi ile başlayan bu serüven Rashi için de bambaşka sürprizlere gebedir.

Senaryo: Gautam Hegde, Jyoti Tandon, Ved Raj, Bhavna Vyas, Akash Derin
Yönetmen: Bhagwan Yadav, Pawan Kumar
Oyuncular: Giaa Manek, Rucha Hasabnis , Devoleena Bhattacharjee, Rucha Hasabnis, Muhammed Nazım, Vishal Singh, Rupal Patel

Eklenme Tarihi: 2021/04/07
Kanal 7 Avrupa ve Ülke TV Frekans Değişimi
İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN RADYO 7 DİNLE