Dizi 'Masum'

Her Gün - 15:30

Masum - Saathiya 403. Bölüm İzle 29 Nisan Perşembe

Masum – Saathiya 403. Bölüm İzle

29 Nisan 2021 Perşembe

VİDYA NEREYE KAYBOLDU?

Masum’da bugün Gora Daram’a şehri terk ettiğini belirten bir mektup yazar. Vidya ise annesi ve babası için verilen partide bir anda ortadan kaybolur. Vidya nerede? Kanal 7’nin sevilen günlük Hint dizisi Masum 29 Nisan Perşembe günü yayınlanan son bölüm 403. bölümüyle izle7.com’da.

403. Bölüm

Daram annesine en büyük cezayı verir ve evden ayrılır. Böyle bir hamleyi beklemeyen Gora ne yapacağını şaşırır. Tüm ailesini de alıp başka bir eve taşınan Daram, Gora ile tüm bağını koparır. Gora Daram’a bir mektup gönderir ve tüm mal varlığını kendisine bırakıp uzaklara gideceğini söyler. Şarvan babaannesinin yeni bir oyun planladığını düşünse de Daram onu susturur. Endişelenen Daram onu aramaya başlar. Modi ailesi ise Gopi ve Ahem’in evlilik yıl dönümü için sürpriz bir parti hazırlar. Partide Mira Vidya’yı göremeyince endişelenir. Uzun zamandır ortada görünmeyen Vidya nerede?

Masumiyetin hırsla harmanlandığı Masum dizisi yeni bölümleriyle her gün 15:30’da Kanal 7 ekranlarında.

Birbirlerinden tamamen zıt olan iki kuzen Gopi ve Rashi’nin hikayesinin anlatıldığı Masum saflığı, sevgiyi ve gerçek aşkı izleyicisine hissettirecek. Gopi’nin ailesi ölünce dayısı onu evlatlık alır ve onu öz çocuklarından ayırmaz. Gopi, sevecen kalbiyle herkesin dikkatini çeker. Okuma yazması olmayan Gopi, iyiliğin ve sevginin tüm engelleri aşacağını düşünür. Öte yandan Rashi ise annesi Urmila gibi çok akıllı ve açgözlüdür. Hikaye, Kokila Modi’nin oğlu Aham için mükemmel bir gelin arayışı ile başlar. Kokila Gopi’yi gelini olarak seçer. Aham, Gopi’nin okuma yazma bilmediğinden habersiz bu evliliği kabul eder. Gopi ile başlayan bu serüven Rashi için de bambaşka sürprizlere gebedir.

Senaryo: Gautam Hegde, Jyoti Tandon, Ved Raj, Bhavna Vyas, Akash Derin
Yönetmen: Bhagwan Yadav, Pawan Kumar
Oyuncular: Giaa Manek, Rucha Hasabnis , Devoleena Bhattacharjee, Rucha Hasabnis, Muhammed Nazım, Vishal Singh, Rupal Patel

Eklenme Tarihi: 2021/04/28
Kanal 7 Avrupa ve Ülke TV Frekans Değişimi
İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN RADYO 7 DİNLE