Dizi 'Masum'

Her Gün - 15:20

Masum - Saathiya 413. Bölüm İzle 9 Mayıs Pazar

Masum – Saathiya 413. Bölüm İzle

9 Mayıs 2021 Pazar

MİRA’NIN GİZLİ PLANI

Masum’da bugün Gopi şirkette işlerin kötü gitmesine dayanamaz ve Cigar’a müdahale eder. Mira ise yıllardır kötü davrandığı Vidya ve kızına karşı bir anda sevgi gösterisi yapar. Mira ne planlıyor? Ekranların sevilen günlük Hint dizisi Masum 9 Mayıs Pazar günü yayınlanan son bölüm 413. bölümüyle izle7.com’da.

413. Bölüm

Gopi, Mira ve Vidya arasında yaşananları öğrenince şok olur. Kızları arasında düşmanlık yaşanmasından rahatsız olan Gopi onların arasını düzeltmek için çabalar. Fakat Mira, annesinin sözüne kulak asmaz. Öte yandan şirkette işlerin kötü gitmesi Cigar’ı daha da gergin biri haline getirir. İşlerin başına geçmek isteyen Gopi, şirketi kurtaracak bir öneride bulunur. Cigar onun tavsiyesini reddederken Gopi şirketteki hisselerini hatırlatıp ona meydan okur. Vidya ise kızının doğum gününü kutlamak ister fakat imkansızlıklar yüzünden parti veremez. Herkesten gizli bir şekilde yeğeni için parti hazırlığı yapan Mira’nın planı ne?

Masumiyetin hırsla harmanlandığı Masum dizisi yeni bölümleriyle her gün 15:30’da Kanal 7 ekranlarında.

Birbirlerinden tamamen zıt olan iki kuzen Gopi ve Rashi’nin hikayesinin anlatıldığı Masum saflığı, sevgiyi ve gerçek aşkı izleyicisine hissettirecek. Gopi’nin ailesi ölünce dayısı onu evlatlık alır ve onu öz çocuklarından ayırmaz. Gopi, sevecen kalbiyle herkesin dikkatini çeker. Okuma yazması olmayan Gopi, iyiliğin ve sevginin tüm engelleri aşacağını düşünür. Öte yandan Rashi ise annesi Urmila gibi çok akıllı ve açgözlüdür. Hikaye, Kokila Modi’nin oğlu Aham için mükemmel bir gelin arayışı ile başlar. Kokila Gopi’yi gelini olarak seçer. Aham, Gopi’nin okuma yazma bilmediğinden habersiz bu evliliği kabul eder. Gopi ile başlayan bu serüven Rashi için de bambaşka sürprizlere gebedir.

Senaryo: Gautam Hegde, Jyoti Tandon, Ved Raj, Bhavna Vyas, Akash Derin
Yönetmen: Bhagwan Yadav, Pawan Kumar
Oyuncular: Giaa Manek, Rucha Hasabnis , Devoleena Bhattacharjee, Rucha Hasabnis, Muhammed Nazım, Vishal Singh, Rupal Patel

Eklenme Tarihi: 2021/05/07
Kanal 7 Avrupa ve Ülke TV Frekans Değişimi
İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN RADYO 7 DİNLE