Dizi 'Masum'

Her Gün - 15:20

Masum - Saathiya 425. Bölüm İzle 21 Mayıs Cuma

Masum – Saathiya 425. Bölüm İzle

21 Mayıs 2021 Cuma

GOPİ MANSİ’NİN ELİNDEN KURTULABİLECEK Mİ?

Masum’da bugün Mansi ve Premila sonunda planlarını uygulamaya başlar. Shekar’ın da onlarla iş birliği yaptığını anlayan Gopi kurtulmayı başarabilecek mi? Ekranların sevilen Hint dizisi Masum 21 Mayıs Cuma günü yayınlanan son bölüm 425. bölümüyle izle7.com’da.

425. Bölüm

Gopi Mansi ve Premila’nın gerçek niyetlerini öğrenince ne yapacağını şaşırır. Onu bir sandalyeye bağlayan ikili asıl sürprizlerini en sona sakladıklarını söyler. Shekar eve geldiğinde Gopi ondan yardım etmesini ister fakat Shekar hiç beklemediği bir şekilde ona kötü davranır. Bir yolunu bulup Kokila’ya durumunu bildirmek isteyen Gopi’nin aklına bir fikir gelir. Shekar’ın ayakkabısının altına tehlikede olduğunu yazmayı başaran Gopi, onu Kokila’nın yanına gönderir. Shekar’ın bıraktığı çamur izlerinden kızının zor durumda olduğunu anlayan Kokila Gopi’yi bulabilecek mi?

Masumiyetin hırsla harmanlandığı Masum dizisi yeni bölümleriyle her gün 15:30’da Kanal 7 ekranlarında.

Birbirlerinden tamamen zıt olan iki kuzen Gopi ve Rashi’nin hikayesinin anlatıldığı Masum saflığı, sevgiyi ve gerçek aşkı izleyicisine hissettirecek. Gopi’nin ailesi ölünce dayısı onu evlatlık alır ve onu öz çocuklarından ayırmaz. Gopi, sevecen kalbiyle herkesin dikkatini çeker. Okuma yazması olmayan Gopi, iyiliğin ve sevginin tüm engelleri aşacağını düşünür. Öte yandan Rashi ise annesi Urmila gibi çok akıllı ve açgözlüdür. Hikaye, Kokila Modi’nin oğlu Aham için mükemmel bir gelin arayışı ile başlar. Kokila Gopi’yi gelini olarak seçer. Aham, Gopi’nin okuma yazma bilmediğinden habersiz bu evliliği kabul eder. Gopi ile başlayan bu serüven Rashi için de bambaşka sürprizlere gebedir.

Senaryo: Gautam Hegde, Jyoti Tandon, Ved Raj, Bhavna Vyas, Akash Derin
Yönetmen: Bhagwan Yadav, Pawan Kumar
Oyuncular: Giaa Manek, Rucha Hasabnis , Devoleena Bhattacharjee, Rucha Hasabnis, Muhammed Nazım, Vishal Singh, Rupal Patel

Eklenme Tarihi: 2021/05/20
Kanal 7 Avrupa ve Ülke TV Frekans Değişimi
İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN RADYO 7 DİNLE