Dizi 'Masum'

Masum - Saathiya 427. Bölüm İzle 23 Mayıs Pazar

Masum – Saathiya 427. Bölüm İzle

23 Mayıs 2021 Pazar

MANSİ GOPİ’Yİ ÖLDÜREBİLECEK Mİ?

Masum’da bugün Jagi Gopi’yi kurtarmayı başarır. Gopi’yi elinden kaçıran Mansi çok öfkelenir. Mansi Gopi’yi öldürmeyi başarabilecek mi? Ekranların sevilen Hint dizisi Masum 23 Mayıs Pazar günü yayınlanan son bölüm 427. bölümüyle izle7.com’da.

427. Bölüm

Mansi hastanedeki adamlarına Gopi’yi öldürmelerini söyler. Gopi canını kurtarmak için her yolu dener. Kokila Jagi’den kendilerine yardım etmesini ister. Fakat Jagi onun isteğine karşılık vermez. Jagi, annesinin ısrarıyla Gopi’yi kurtarmaya karar verir. Arkadaşlarını toplayan Jagi, hastaneye gider ve Gopi’yi Mansi’nin adamlarının elinden kurtarır. Kokila Jagi’nin Gopi’yi getirdiğini görünce çok mutlu olur. Mansi ise Gopi’nin elinden kaçtığını öğrenince öfkeden deliye döner. Gopi’den bir an önce kurtulmak isteyen Mansi’yi kim durduracak?

Masumiyetin hırsla harmanlandığı Masum dizisi yeni bölümleriyle her gün 15:30’da Kanal 7 ekranlarında.

Birbirlerinden tamamen zıt olan iki kuzen Gopi ve Rashi’nin hikayesinin anlatıldığı Masum saflığı, sevgiyi ve gerçek aşkı izleyicisine hissettirecek. Gopi’nin ailesi ölünce dayısı onu evlatlık alır ve onu öz çocuklarından ayırmaz. Gopi, sevecen kalbiyle herkesin dikkatini çeker. Okuma yazması olmayan Gopi, iyiliğin ve sevginin tüm engelleri aşacağını düşünür. Öte yandan Rashi ise annesi Urmila gibi çok akıllı ve açgözlüdür. Hikaye, Kokila Modi’nin oğlu Aham için mükemmel bir gelin arayışı ile başlar. Kokila Gopi’yi gelini olarak seçer. Aham, Gopi’nin okuma yazma bilmediğinden habersiz bu evliliği kabul eder. Gopi ile başlayan bu serüven Rashi için de bambaşka sürprizlere gebedir.

Senaryo: Gautam Hegde, Jyoti Tandon, Ved Raj, Bhavna Vyas, Akash Derin
Yönetmen: Bhagwan Yadav, Pawan Kumar
Oyuncular: Giaa Manek, Rucha Hasabnis , Devoleena Bhattacharjee, Rucha Hasabnis, Muhammed Nazım, Vishal Singh, Rupal Patel

Eklenme Tarihi: 2021/05/22
Kanal 7 Avrupa ve Ülke TV Frekans Değişimi
İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN RADYO 7 DİNLE