Dizi 'Masum'

Masum - Saathiya 431. Bölüm İzle 27 Mayıs Perşembe

Masum – Saathiya 431. Bölüm İzle

27 Mayıs 2021 Perşembe

CAGİ GOPİ’Yİ YARI YOLDA MI BIRAKACAK?

Masum’da bugün Mansi’nin evi satılığa çıkarması Gopi’nin tüm ümidini yitirmesine sebep olur. Cagi onun bu hali yüzünden oyuna devam edemeyeceğini söyler. Urmila Cagi’yi geri dönmeye ikna edebilecek mi? Kanal 7’nin sevilen günlük dizisi Masum 27 Mayıs Perşembe günü yayınlanan son bölüm 431. bölümüyle izle7.com’da.

431. Bölüm

Mansi evin kendisine ait olan kısmını açık arttırmayla satışa çıkarır. Bunu duyan Gopi ona bağırmaya başlar fakat Mansi onu susturur. Tüm ailesi Gopi’yi teselli etmeye çalışır. Kokila ve Urmila’dan güç alan Gopi, bu durumdan kurtulmaya çalışır. Cagi ise Gopi’yi neşelendirmek için elinden geleni yapar. Fakat Gopi’nin sürekli olumsuz olması Cagi’yi kızdırır. Kendisine inanmayanlarla aynı planın içinde olamayacağını söyleyen Cagi oyundan vazgeçtiğini söyler. Urmila Cagi’yi geri dönmeye ikna edebilecek mi?

Masumiyetin hırsla harmanlandığı Masum dizisi yeni bölümleriyle her gün 15:30’da Kanal 7 ekranlarında.

Birbirlerinden tamamen zıt olan iki kuzen Gopi ve Rashi’nin hikayesinin anlatıldığı Masum saflığı, sevgiyi ve gerçek aşkı izleyicisine hissettirecek. Gopi’nin ailesi ölünce dayısı onu evlatlık alır ve onu öz çocuklarından ayırmaz. Gopi, sevecen kalbiyle herkesin dikkatini çeker. Okuma yazması olmayan Gopi, iyiliğin ve sevginin tüm engelleri aşacağını düşünür. Öte yandan Rashi ise annesi Urmila gibi çok akıllı ve açgözlüdür. Hikaye, Kokila Modi’nin oğlu Aham için mükemmel bir gelin arayışı ile başlar. Kokila Gopi’yi gelini olarak seçer. Aham, Gopi’nin okuma yazma bilmediğinden habersiz bu evliliği kabul eder. Gopi ile başlayan bu serüven Rashi için de bambaşka sürprizlere gebedir.

Senaryo: Gautam Hegde, Jyoti Tandon, Ved Raj, Bhavna Vyas, Akash Derin
Yönetmen: Bhagwan Yadav, Pawan Kumar
Oyuncular: Giaa Manek, Rucha Hasabnis , Devoleena Bhattacharjee, Rucha Hasabnis, Muhammed Nazım, Vishal Singh, Rupal Patel

Eklenme Tarihi: 2021/05/26
Kanal 7 Avrupa ve Ülke TV Frekans Değişimi
İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN RADYO 7 DİNLE