Dizi 'Masum'

Her Gün - 15:20

Masum - Saathiya 432. Bölüm İzle 28 Mayıs Cuma

Masum – Saathiya 432. Bölüm İzle

28 Mayıs 2021 Cuma

MANSİ AHEM’İ GÖRDÜĞÜNÜ DÜŞÜNÜYOR

Masum’da bugün Gopi ve Cagi yeni bir plan yapar ve Mansi’nin Ahem’i gördüğünü düşünmesini sağlar. Ahem’in geri döndüğünü düşünen Mansi ne yapacak? Kanal 7’nin sevilen Hint dizisi Masum 28 Mayıs Cuma günü yayınlanan son bölüm 432. bölümüyle izle7.com’da.

432. Bölüm

Urmila Cagi’yi zor da olsa ikna eder. Yeniden bir araya gelen Gopi ve Cagi yeni bir plan yapar. Ahem’in Mansi’yle kaldığı zamanlarda yaşadıklarını Mansi’ye hatırlatmak isteyen Gopi, kızlarından yardım alır. Vidya Mansi’nin babasına hediye ettiği gömlek ve yüzükten bahsedince Gopi her yerde onları arar. Sonunda Ahem’in eşyalarını bulan Gopi, Cagi’yi hazırlayıp Mansi’nin odasına gönderir. Cagi’yi karşısında kendi hediye ettiği eşyalarla gören Mansi onun Ahem olduğunu düşünür. Gopi ve Cagi’nin planı bu sefer işe yarayacak mı?

Masumiyetin hırsla harmanlandığı Masum dizisi yeni bölümleriyle her gün 15:30’da Kanal 7 ekranlarında.

Birbirlerinden tamamen zıt olan iki kuzen Gopi ve Rashi’nin hikayesinin anlatıldığı Masum saflığı, sevgiyi ve gerçek aşkı izleyicisine hissettirecek. Gopi’nin ailesi ölünce dayısı onu evlatlık alır ve onu öz çocuklarından ayırmaz. Gopi, sevecen kalbiyle herkesin dikkatini çeker. Okuma yazması olmayan Gopi, iyiliğin ve sevginin tüm engelleri aşacağını düşünür. Öte yandan Rashi ise annesi Urmila gibi çok akıllı ve açgözlüdür. Hikaye, Kokila Modi’nin oğlu Aham için mükemmel bir gelin arayışı ile başlar. Kokila Gopi’yi gelini olarak seçer. Aham, Gopi’nin okuma yazma bilmediğinden habersiz bu evliliği kabul eder. Gopi ile başlayan bu serüven Rashi için de bambaşka sürprizlere gebedir.

Senaryo: Gautam Hegde, Jyoti Tandon, Ved Raj, Bhavna Vyas, Akash Derin
Yönetmen: Bhagwan Yadav, Pawan Kumar
Oyuncular: Giaa Manek, Rucha Hasabnis , Devoleena Bhattacharjee, Rucha Hasabnis, Muhammed Nazım, Vishal Singh, Rupal Patel

Eklenme Tarihi: 2021/05/27
Kanal 7 Avrupa ve Ülke TV Frekans Değişimi
İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN RADYO 7 DİNLE