Dizi 'Masum'

Her Gün - 15:20

Masum - Saathiya 437. Bölüm İzle 2 Haziran Çarşamba

Masum – Saathiya 437. Bölüm İzle

2 Haziran 2021 Çarşamba

CAGİ’DEN BÜYÜK İTİRAF

Masum’da bugün Cagi, Gopi ve Kokila’nın evden gitmesini önler. Modi ailesine karşı sorumluluk hisseden Cagi, annesine ne itiraf edecek? Kanal 7 ekranlarının sevilen dizisi Masum 2 Haziran Çarşamba günü yayınlanan son bölüm 437. bölümüyle izle7.com’da.

437. Bölüm

Gopi uzun uğraşlar sonucunda hayata döner. Bu haber tüm ailede büyük bir neşeyle karşılanır. Her şey normale döndüğünde Kokila Modi ailesinin evindeki haklarından vazgeçip gitmeye hazırlanır. Cagi, Kokila’yı evde kalması için ikna eder. Cagi annesiyle konuşurken Parag’ı babası olarak kabul etmeyeceğini söyler. Urvaşi bunu duyduğunda çok üzülür ve Cagi’ye bundan sonra ne yapacağını sorar. Modi ailesinin kendi sorumluluğu altında olduğunu dile getiren Cagi, annesine ne itiraf edecek?

Masumiyetin hırsla harmanlandığı Masum dizisi yeni bölümleriyle her gün 15:30’da Kanal 7 ekranlarında.

Birbirlerinden tamamen zıt olan iki kuzen Gopi ve Rashi’nin hikayesinin anlatıldığı Masum saflığı, sevgiyi ve gerçek aşkı izleyicisine hissettirecek. Gopi’nin ailesi ölünce dayısı onu evlatlık alır ve onu öz çocuklarından ayırmaz. Gopi, sevecen kalbiyle herkesin dikkatini çeker. Okuma yazması olmayan Gopi, iyiliğin ve sevginin tüm engelleri aşacağını düşünür. Öte yandan Rashi ise annesi Urmila gibi çok akıllı ve açgözlüdür. Hikaye, Kokila Modi’nin oğlu Aham için mükemmel bir gelin arayışı ile başlar. Kokila Gopi’yi gelini olarak seçer. Aham, Gopi’nin okuma yazma bilmediğinden habersiz bu evliliği kabul eder. Gopi ile başlayan bu serüven Rashi için de bambaşka sürprizlere gebedir.

Senaryo: Gautam Hegde, Jyoti Tandon, Ved Raj, Bhavna Vyas, Akash Derin
Yönetmen: Bhagwan Yadav, Pawan Kumar
Oyuncular: Giaa Manek, Rucha Hasabnis , Devoleena Bhattacharjee, Rucha Hasabnis, Muhammed Nazım, Vishal Singh, Rupal Patel

Eklenme Tarihi: 2021/06/01
Kanal 7 Avrupa ve Ülke TV Frekans Değişimi
İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN RADYO 7 DİNLE