Dizi 'Masum'

Masum - Saathiya 44. Bölüm İzle 5 Mayıs Salı

Masum – Saathiya 44. Bölüm İzle

5 Mayıs Salı

KİNJAL’İN SIRRI AÇIĞA ÇIKACAK MI?

Ekranların sevilen Hint dizisi Masum – Saathiya 5 Mayıs Salı günü yayınlanan son bölüm 44. bölümüyle izle7.com’da. Masum’da bugün Urmila Kinjal’in hamileliğinin ortaya çıkması için bir plan yapar. Mehta ailesi Kinjal’in herkesten sakladığı sırrı öğrenecek mi?

44. Bölüm

Gopi Kinjal’in hamile olduğunu öğrenir ve büyük bir şok yaşar. Kinjal göz yaşları içinde Gopi’den yardım ister. Kokila’yla konuşmaya karar veren Gopi onu çağırır fakat Kokila oralı olmaz. Urmila ise Kinjal’in bebeğinin babasını ortaya çıkarmak için sinsi bir plan hazırlar. Eleş’in ailesinin de katıldığı törende herkesin oynaması için bir oyun hazırlayan Urmila Kinjal’in hamile olduğunu yazdığı kağıdı da oyun kağıtlarının içine koyar. Mehta ailesi Kinjal’in hamile olduğunu öğrenecek mi?

Zıt karakterli iki kuzenin öyküsünün anlatıldığı “Saath Nibhaana Saathiya”, “Masum” adıyla Kanal 7 ekranlarında yerini alıyor.

Başrollerini Giaa Manek ve Rucha Hasabnis’in üstlendiği, orijinal adı Saath Nibhaana Saathiya olan Masum ekranlarda fırtınalar estiriyor. Yönetmen koltuğunda Bhagwan Yadav ile Pawan Kumar’ın oturduğu ve yayınlandığı dönemde büyük bir ilgi gören Masum, her gün 16.10’da Kanal 7’de…

Birbirlerinden tamamen zıt olan iki kuzen Gopi ve Rashi’nin hikayesinin anlatıldığı Masum saflığı, sevgiyi ve gerçek aşkı izleyicisine hissettirecek. Gopi’nin ailesi ölünce dayısı onu evlatlık alır ve onu öz çocuklarından ayırmaz. Gopi, sevecen kalbiyle herkesin dikkatini çeker. Okuma yazması olmayan Gopi, iyiliğin ve sevginin tüm engelleri aşacağını düşünür. Öte yandan Rashi ise annesi Urmila gibi çok akıllı ve açgözlüdür. Hikaye, Kokila Modi’nin oğlu Aham için mükemmel bir gelin arayışı ile başlar. Kokila Gopi’yi gelini olarak seçer. Aham, Gopi’nin okuma yazma bilmediğinden habersiz bu evliliği kabul eder. Gopi ile başlayan bu serüven Rashi için de bambaşka sürprizlere gebedir.

Masumiyetin hırsla harmanlandığı Masum her gün 16:10’da Kanal 7 ekranlarında…

Senaryo: Gautam Hegde, Jyoti Tandon, Ved Raj, Bhavna Vyas, Akash Derin
Yönetmen: Bhagwan Yadav, Pawan Kumar
Oyuncular: Giaa Manek, Rucha Hasabnis , Devoleena Bhattacharjee, Rucha Hasabnis, Muhammed Nazım, Vishal Singh, Rupal Patel

Eklenme Tarihi: 2020/05/04
Kanal 7 Avrupa ve Ülke TV Frekans Değişimi
İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN RADYO 7 DİNLE