Dizi 'Masum'

Masum - Saathiya 440. Bölüm İzle 5 Haziran Cumartesi

Masum – Saathiya 440. Bölüm İzle

5 Haziran 2021 Cumartesi

GOPİ GERÇEKLERİ ÖĞRENİYOR

Masum’da bugün Cagi annesinin bulduğu gelin adayına soğuk davranır. Gopi ise Cagi’nin kendisine aşık olduğunu öğrenir. Gopi ve Cagi arasında neler olacak? Kanal 7 ekranlarının sevilen Hint dizisi Masum 5 Haziran Cumartesi günü yayınlanan son bölüm 440. bölümüyle izle7.com’da.

440. Bölüm

Cagi Gopi’nin kendisini evlendirmek istediğini duyunca yıkılır. Urmila Cagi’ye yardım etmek için elinden geleni yapar. Urvaşi sonunda bir gelin adayı bulur. Gelin adayı Radika’yı eve davet eden Urvaşi oğlunu Gopi’den uzaklaştırmak için sabırsızlanır. Radika Cagi’den çok etkilenir fakat Cagi ona yüz vermez. Gopi ise Cagi’nin kendisine olan hislerini öğrenince büyük bir şok yaşar. Kokila’ya bu gerçeği kendisinden sakladığı için kızan Gopi ona kırıldığını söyler. Gopi bundan sonra ne yapacak?

Masumiyetin hırsla harmanlandığı Masum dizisi yeni bölümleriyle her gün 15:30’da Kanal 7 ekranlarında.

Birbirlerinden tamamen zıt olan iki kuzen Gopi ve Rashi’nin hikayesinin anlatıldığı Masum saflığı, sevgiyi ve gerçek aşkı izleyicisine hissettirecek. Gopi’nin ailesi ölünce dayısı onu evlatlık alır ve onu öz çocuklarından ayırmaz. Gopi, sevecen kalbiyle herkesin dikkatini çeker. Okuma yazması olmayan Gopi, iyiliğin ve sevginin tüm engelleri aşacağını düşünür. Öte yandan Rashi ise annesi Urmila gibi çok akıllı ve açgözlüdür. Hikaye, Kokila Modi’nin oğlu Aham için mükemmel bir gelin arayışı ile başlar. Kokila Gopi’yi gelini olarak seçer. Aham, Gopi’nin okuma yazma bilmediğinden habersiz bu evliliği kabul eder. Gopi ile başlayan bu serüven Rashi için de bambaşka sürprizlere gebedir.

Senaryo: Gautam Hegde, Jyoti Tandon, Ved Raj, Bhavna Vyas, Akash Derin
Yönetmen: Bhagwan Yadav, Pawan Kumar
Oyuncular: Giaa Manek, Rucha Hasabnis , Devoleena Bhattacharjee, Rucha Hasabnis, Muhammed Nazım, Vishal Singh, Rupal Patel

Eklenme Tarihi: 2021/06/04
Kanal 7 Avrupa ve Ülke TV Frekans Değişimi
İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN RADYO 7 DİNLE