Dizi 'Masum'

Her Gün - 15:20

Masum - Saathiya 441. Bölüm İzle 6 Haziran Pazar

Masum – Saathiya 441. Bölüm İzle

6 Haziran 2021 Pazar

CAGİ RADİKA’YLA EVLENECEK Mİ?

Masum’da bugün Radika’yla evlenmek istemeyen Cagi, Urmila ile bir plan yapar. Fakat Gopi onların oyununu bozar. Radika’yla evlenmek zorunda olan Cagi ne yapacak? Kanal 7’nin sevilen Hint dizisi Masum 6 Haziran Pazar günü yayınlanan son bölüm 441. bölümüyle izle7.com’da.

441. Bölüm

Cagi ve Urmila bir plan yapıp ailelerine Radika’nın beceriksiz biri olduğunu göstermek ister. Sona’nın çocuklarıyla birlikte dışarı çıkan Cagi ve Radika eve döndüklerinde onların kaybolduklarını söyler. Sona ve Kokila çocuklar için çok endişelenir. Gopi ise eve gelip Cagi ve Urmila’nın oyununu ortaya çıkarır. Kokila onların yaptıkları karşısında çok öfkelenir. Gopi ise Cagi’ye Radika’nın itibarını kurtarmak için onunla bir an önce evlenmesi gerektiğini söyler. Köşeye sıkışan Cagi ne yapacak?

Masumiyetin hırsla harmanlandığı Masum dizisi yeni bölümleriyle her gün 15:30’da Kanal 7 ekranlarında.

Birbirlerinden tamamen zıt olan iki kuzen Gopi ve Rashi’nin hikayesinin anlatıldığı Masum saflığı, sevgiyi ve gerçek aşkı izleyicisine hissettirecek. Gopi’nin ailesi ölünce dayısı onu evlatlık alır ve onu öz çocuklarından ayırmaz. Gopi, sevecen kalbiyle herkesin dikkatini çeker. Okuma yazması olmayan Gopi, iyiliğin ve sevginin tüm engelleri aşacağını düşünür. Öte yandan Rashi ise annesi Urmila gibi çok akıllı ve açgözlüdür. Hikaye, Kokila Modi’nin oğlu Aham için mükemmel bir gelin arayışı ile başlar. Kokila Gopi’yi gelini olarak seçer. Aham, Gopi’nin okuma yazma bilmediğinden habersiz bu evliliği kabul eder. Gopi ile başlayan bu serüven Rashi için de bambaşka sürprizlere gebedir.

Senaryo: Gautam Hegde, Jyoti Tandon, Ved Raj, Bhavna Vyas, Akash Derin
Yönetmen: Bhagwan Yadav, Pawan Kumar
Oyuncular: Giaa Manek, Rucha Hasabnis , Devoleena Bhattacharjee, Rucha Hasabnis, Muhammed Nazım, Vishal Singh, Rupal Patel

Eklenme Tarihi: 2021/06/04
Kanal 7 Avrupa ve Ülke TV Frekans Değişimi
İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN RADYO 7 DİNLE