Dizi 'Masum'

Masum - Saathiya 452. Bölüm İzle 17 Haziran Perşembe

Masum – Saathiya 452. Bölüm İzle

17 Haziran 2021 Perşembe

CAGİ MAHKEMEDEN KURTULABİLECEK Mİ?

Masum’da bugün Gopi Cagi’nin masum olduğunu ispatlamak için tüm delilleri toplamaya çalışır. Ona olan öfkesi geçmeyen Kokila mahkemede Gopi ve Cagi’ye savaş açar. Gopi Cagi’yi kurtarabilecek mi? Ekranların sevilen Hint dizisi Masum 17 Haziran Perşembe günü yayınlanan son bölüm 452. bölümüyle izle7.com’da.

452. Bölüm

Gopi Cagi’nin masum olduğunu öğrenir ve onu hapisten çıkarmaya çalışır. Ahem’in öldüğü gün sürekli onun yanında olan Daram’dan tüm detayları mahkemede anlatmasını isteyen Gopi, hakime sunabileceği deliller arar. Mahkeme günü geldiğinde Gora Daram’ın mahkemeye gitmesini engellemeye çalışır. Gopi şahitlerinin vaktinde mahkemeye gelmemesinden çok korkar. Kokila ise Gopi’yi katili suçlamakla savunur. Kokila’nın avukatı Gopi’yi sürekli köşeye sıkıştırır. Gopi Cagi’nin masum olduğunu ispatlayabilecek mi?

Masumiyetin hırsla harmanlandığı Masum dizisi yeni bölümleriyle her gün 15:30’da Kanal 7 ekranlarında.

Birbirlerinden tamamen zıt olan iki kuzen Gopi ve Rashi’nin hikayesinin anlatıldığı Masum saflığı, sevgiyi ve gerçek aşkı izleyicisine hissettirecek. Gopi’nin ailesi ölünce dayısı onu evlatlık alır ve onu öz çocuklarından ayırmaz. Gopi, sevecen kalbiyle herkesin dikkatini çeker. Okuma yazması olmayan Gopi, iyiliğin ve sevginin tüm engelleri aşacağını düşünür. Öte yandan Rashi ise annesi Urmila gibi çok akıllı ve açgözlüdür. Hikaye, Kokila Modi’nin oğlu Aham için mükemmel bir gelin arayışı ile başlar. Kokila Gopi’yi gelini olarak seçer. Aham, Gopi’nin okuma yazma bilmediğinden habersiz bu evliliği kabul eder. Gopi ile başlayan bu serüven Rashi için de bambaşka sürprizlere gebedir.

Senaryo: Gautam Hegde, Jyoti Tandon, Ved Raj, Bhavna Vyas, Akash Derin
Yönetmen: Bhagwan Yadav, Pawan Kumar
Oyuncular: Giaa Manek, Rucha Hasabnis , Devoleena Bhattacharjee, Rucha Hasabnis, Muhammed Nazım, Vishal Singh, Rupal Patel

Eklenme Tarihi: 2021/06/17
Kanal 7 Avrupa ve Ülke TV Frekans Değişimi
İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN RADYO 7 DİNLE