Dizi 'Masum'

Masum - Saathiya 460. Bölüm İzle 25 Haziran Cuma

Masum – Saathiya 460. Bölüm İzle

25 Haziran 2021 Cuma

SİTA’NIN ÇARESİZLİĞİ

Masum’da bugün Gopi Sita’yı üvey annesinden korumak ister. Fakat üvey annesi Sita’yı almadan gitmek istemez. Modi ailesinin başının dertte olduğunu gören Sita ne yapacak? Ekranların sevilen günlük Hint dizisi Masum 25 Haziran Cuma günü yayınlanan son bölüm 460. bölümüyle izle7.com’da.

460. Bölüm

Gopi Sita’nın üvey annesinin ona yaptıklarını öğrenince çok üzülür ve ona sahip çıkar. Pari, onun bu yaptığının yanlış olduğunu söylese de Gopi onu susturur. Gopi Sita’yı sakinleştirmeye çalışırken Modi evine gelen üvey annesi onu yeniden korkutur. Gopi Sita’yı vermeyeceklerini söyleyince üvey annesi çok öfkelenir ve Modi ailesinin başına büyük bir iş açar. Modi ailesinin başının kendisi yüzünden derde girmesini istemeyen Sita ne yapacak?

Masumiyetin hırsla harmanlandığı Masum dizisi yeni bölümleriyle her gün 15:30’da Kanal 7 ekranlarında.

Birbirlerinden tamamen zıt olan iki kuzen Gopi ve Rashi’nin hikayesinin anlatıldığı Masum saflığı, sevgiyi ve gerçek aşkı izleyicisine hissettirecek. Gopi’nin ailesi ölünce dayısı onu evlatlık alır ve onu öz çocuklarından ayırmaz. Gopi, sevecen kalbiyle herkesin dikkatini çeker. Okuma yazması olmayan Gopi, iyiliğin ve sevginin tüm engelleri aşacağını düşünür. Öte yandan Rashi ise annesi Urmila gibi çok akıllı ve açgözlüdür. Hikaye, Kokila Modi’nin oğlu Aham için mükemmel bir gelin arayışı ile başlar. Kokila Gopi’yi gelini olarak seçer. Aham, Gopi’nin okuma yazma bilmediğinden habersiz bu evliliği kabul eder. Gopi ile başlayan bu serüven Rashi için de bambaşka sürprizlere gebedir.

Senaryo: Gautam Hegde, Jyoti Tandon, Ved Raj, Bhavna Vyas, Akash Derin
Yönetmen: Bhagwan Yadav, Pawan Kumar
Oyuncular: Giaa Manek, Rucha Hasabnis , Devoleena Bhattacharjee, Rucha Hasabnis, Muhammed Nazım, Vishal Singh, Rupal Patel

Eklenme Tarihi: 2021/06/24
Kanal 7 Avrupa ve Ülke TV Frekans Değişimi
İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN RADYO 7 DİNLE