Dizi 'Masum'

Masum - Saathiya 50. Bölüm İzle 11 Mayıs Pazartesi

Masum – Saathiya 50. Bölüm İzle

11 Mayıs Pazartesi

DAVAL KİNJAL İLE EVLENECEK Mİ?

Kanal 7 ekranlarının ilgiyle izlenen Hint dizisi Masum – Saathiya 11 Mayıs Pazartesi günü yayınlanan son bölüm 50. bölümüyle izle7.com’da. Masum’da bugün Urmila Daval ile birlikte Modi ailesinin evine gider. Kinjal’in Umang ile konuştuğuna şahit olan Daval düğünden var mı geçecek?

50. Bölüm

Umang’ın kendisini terk ettiğine inanmak istemeyen Kinjal ona ulaşmak için her yolu dener. Urmila Daval ile birlikte Modi ailesinin evine gelir ve onun evliliği kabul ettiğini söyler. Kokila Urmila ile dünür olmak istemese de çaresizlikle yaşananlara sessiz kalır. Umang’ın ev telefonuna sesli mesaj bırakan Kinjal, aslında hamile olmadığını, Eleş’le evlenmemek için yalan söylediğini anlatır. Onun Umang’la konuştuğunu duyan Daval şok olur. Daval düğünden vaz mı geçecek?

Zıt karakterli iki kuzenin öyküsünün anlatıldığı “Saath Nibhaana Saathiya”, “Masum” adıyla Kanal 7 ekranlarında yerini alıyor.

Başrollerini Giaa Manek ve Rucha Hasabnis’in üstlendiği, orijinal adı Saath Nibhaana Saathiya olan Masum ekranlarda fırtınalar estiriyor. Yönetmen koltuğunda Bhagwan Yadav ile Pawan Kumar’ın oturduğu ve yayınlandığı dönemde büyük bir ilgi gören Masum, her gün 16.10’da Kanal 7’de…

Birbirlerinden tamamen zıt olan iki kuzen Gopi ve Rashi’nin hikayesinin anlatıldığı Masum saflığı, sevgiyi ve gerçek aşkı izleyicisine hissettirecek. Gopi’nin ailesi ölünce dayısı onu evlatlık alır ve onu öz çocuklarından ayırmaz. Gopi, sevecen kalbiyle herkesin dikkatini çeker. Okuma yazması olmayan Gopi, iyiliğin ve sevginin tüm engelleri aşacağını düşünür. Öte yandan Rashi ise annesi Urmila gibi çok akıllı ve açgözlüdür. Hikaye, Kokila Modi’nin oğlu Aham için mükemmel bir gelin arayışı ile başlar. Kokila Gopi’yi gelini olarak seçer. Aham, Gopi’nin okuma yazma bilmediğinden habersiz bu evliliği kabul eder. Gopi ile başlayan bu serüven Rashi için de bambaşka sürprizlere gebedir.

Masumiyetin hırsla harmanlandığı Masum her gün 16:10’da Kanal 7 ekranlarında…

Senaryo: Gautam Hegde, Jyoti Tandon, Ved Raj, Bhavna Vyas, Akash Derin
Yönetmen: Bhagwan Yadav, Pawan Kumar
Oyuncular: Giaa Manek, Rucha Hasabnis , Devoleena Bhattacharjee, Rucha Hasabnis, Muhammed Nazım, Vishal Singh, Rupal Patel

Eklenme Tarihi: 2020/05/09
Kanal 7 Avrupa ve Ülke TV Frekans Değişimi
İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN RADYO 7 DİNLE