Dizi 'Masum'

Her Gün - 15:20

Masum - Saathiya 53. Bölüm İzle 14 Mayıs Perşembe

Masum – Saathiya 53. Bölüm İzle

14 Mayıs Perşembe

KİNJAL DAVAL İLE EVLENDİ

Kanal 7’nin sevilen dizisi Masum – Saathiya 14 Mayıs Perşembe günü yayınlanan son bölüm 53. bölümüyle izle7.com’da. Masum’da bugün Kinjal ve Daval’in düğünü gerçekleşir. Kokila ona maddi yardımda bulunmayacağını söyleyince Urmila bozulur. Yeni hayatında Kinjal’i neler bekliyor?

53. Bölüm

Ahem ve Gopi Kinjal’i bulup düğüne geri getirir. Çaresiz kalan Kinjal Daval ile evlenir. Kokila kızını evden gönderirken kendisine maddi yardım yapmayacağını, yeni ailesinin yaşam şartlarına alışması gerektiğini söyler. Kinjal Daval’ın evine gittiğinde büyük bir hayal kırıklığı yaşar. Daval Kinjal’in ağladığını görünce ne yapacağını şaşırır.Yeni hayatında Kinjal’i neler bekliyor?

Zıt karakterli iki kuzenin öyküsünün anlatıldığı “Saath Nibhaana Saathiya”, “Masum” adıyla Kanal 7 ekranlarında yerini alıyor.

Başrollerini Giaa Manek ve Rucha Hasabnis’in üstlendiği, orijinal adı Saath Nibhaana Saathiya olan Masum ekranlarda fırtınalar estiriyor. Yönetmen koltuğunda Bhagwan Yadav ile Pawan Kumar’ın oturduğu ve yayınlandığı dönemde büyük bir ilgi gören Masum, her gün 16.10’da Kanal 7’de…

Birbirlerinden tamamen zıt olan iki kuzen Gopi ve Rashi’nin hikayesinin anlatıldığı Masum saflığı, sevgiyi ve gerçek aşkı izleyicisine hissettirecek. Gopi’nin ailesi ölünce dayısı onu evlatlık alır ve onu öz çocuklarından ayırmaz. Gopi, sevecen kalbiyle herkesin dikkatini çeker. Okuma yazması olmayan Gopi, iyiliğin ve sevginin tüm engelleri aşacağını düşünür. Öte yandan Rashi ise annesi Urmila gibi çok akıllı ve açgözlüdür. Hikaye, Kokila Modi’nin oğlu Aham için mükemmel bir gelin arayışı ile başlar. Kokila Gopi’yi gelini olarak seçer. Aham, Gopi’nin okuma yazma bilmediğinden habersiz bu evliliği kabul eder. Gopi ile başlayan bu serüven Rashi için de bambaşka sürprizlere gebedir.

Masumiyetin hırsla harmanlandığı Masum her gün 16:10’da Kanal 7 ekranlarında…

Senaryo: Gautam Hegde, Jyoti Tandon, Ved Raj, Bhavna Vyas, Akash Derin
Yönetmen: Bhagwan Yadav, Pawan Kumar
Oyuncular: Giaa Manek, Rucha Hasabnis , Devoleena Bhattacharjee, Rucha Hasabnis, Muhammed Nazım, Vishal Singh, Rupal Patel

Eklenme Tarihi: 2020/05/13
Kanal 7 Avrupa ve Ülke TV Frekans Değişimi
İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN RADYO 7 DİNLE