Dizi 'Masum'

Her Gün - 15:20

Masum - Saathiya 81. Bölüm İzle 11 Haziran Perşembe

Masum – Saathiya 81. Bölüm İzle

11 Haziran Perşembe

RASHİ GOPİ’NİN FİKRİNİ ÇALIYOR

Kanal 7’nin sevilen yabancı dizisi Masum – Saathiya 11 Haziran Perşembe günü yayınlanan son bölüm 81. bölümüyle izle7.com’da. Masum’da bugün Gopi kayınvalidesi için bir tören düzenlemek ister. Fakat Rashi ondan önce davranıp Gopi’nin sürprizini bozar. Fikri çalınan Gopi ne yapacak?

81. Bölüm

Gopi kayınvalidesinin ve kayınbabasının evlilik yıl dönümü için onlara bir sürpriz yapmak ister. Bunun için Hetal’e danışan Gopi onun onayını aldıktan sonra harekete geçer. Rashi onun yaptığı hazırlıkları anlayınca işlerini bozmak ister. Kokila’nın yanına gidip onlar için bir parti düzenlemek istediğini söyleyen Rashi Gopi’nin tüm planlarını bozup Kokila’nın beğenisini kazanmaya çalışır. Fakat Kokila bir kutlama yapmak istemediğini söyler. Gopi kendi fikrinin Rashi tarafından uygulanmasına nasıl bir tepki gösterecek?

Zıt karakterli iki kuzenin öyküsünün anlatıldığı “Saath Nibhaana Saathiya”, “Masum” adıyla Kanal 7 ekranlarında yerini alıyor.

Başrollerini Giaa Manek ve Rucha Hasabnis’in üstlendiği, orijinal adı Saath Nibhaana Saathiya olan Masum ekranlarda fırtınalar estiriyor. Yönetmen koltuğunda Bhagwan Yadav ile Pawan Kumar’ın oturduğu ve yayınlandığı dönemde büyük bir ilgi gören Masum, her gün 16.10’da Kanal 7’de…

Birbirlerinden tamamen zıt olan iki kuzen Gopi ve Rashi’nin hikayesinin anlatıldığı Masum saflığı, sevgiyi ve gerçek aşkı izleyicisine hissettirecek. Gopi’nin ailesi ölünce dayısı onu evlatlık alır ve onu öz çocuklarından ayırmaz. Gopi, sevecen kalbiyle herkesin dikkatini çeker. Okuma yazması olmayan Gopi, iyiliğin ve sevginin tüm engelleri aşacağını düşünür. Öte yandan Rashi ise annesi Urmila gibi çok akıllı ve açgözlüdür. Hikaye, Kokila Modi’nin oğlu Aham için mükemmel bir gelin arayışı ile başlar. Kokila Gopi’yi gelini olarak seçer. Aham, Gopi’nin okuma yazma bilmediğinden habersiz bu evliliği kabul eder. Gopi ile başlayan bu serüven Rashi için de bambaşka sürprizlere gebedir.

Masumiyetin hırsla harmanlandığı Masum her gün 16:10’da Kanal 7 ekranlarında…

Senaryo: Gautam Hegde, Jyoti Tandon, Ved Raj, Bhavna Vyas, Akash Derin
Yönetmen: Bhagwan Yadav, Pawan Kumar
Oyuncular: Giaa Manek, Rucha Hasabnis , Devoleena Bhattacharjee, Rucha Hasabnis, Muhammed Nazım, Vishal Singh, Rupal Patel

Eklenme Tarihi: 2020/06/09
Kanal 7 Avrupa ve Ülke TV Frekans Değişimi
İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN RADYO 7 DİNLE