Dizi 'Masum'

Her Gün - 15:30

Masum - Saathiya 82. Bölüm İzle 12 Haziran Cuma

Masum – Saathiya 82. Bölüm İzle

12 Haziran Cuma

GOPİ GÖZYAŞLARINA BOĞULUYOR

Kanal 7’nin sevilen Hint dizisi Masum – Saathiya 12 Haziran Cuma günü yayınlanan son bölüm 82. bölümüyle izle7.com’da. Masum’da bugün Gopi’nin Mani’ye verdiği ilaç yan etki yapar. Herkesin içinde zor duruma düşen Gopi gözyaşlarına boğulur. Kendini çaresiz hisseden Gopi ne yapacak?

82. Bölüm

Mani bir anda hastalanır ve Gopi ona ilaç verir. Verdiği ilaç Mani’ye yan etki yapınca eve gelen doktor Gopi’ye kızar. Rashi bu durumdan çok mutlu olur. Okuma yazma bilmeyen Gopi herkesin içinde küçük düşer. Ahem Gopi’ye çok öfkelenir ve ona hakaret eder. Kokila ise gelinini savunmaya çalışır. O sırada orada bulunan Urmila ortalığı iyice karıştırmak için elinden geleni yapar fakat Kokila onun bu çabasını boşa çıkarmayı başarır. Vicdan azabı çeken Gopi ne yapacak?

Zıt karakterli iki kuzenin öyküsünün anlatıldığı “Saath Nibhaana Saathiya”, “Masum” adıyla Kanal 7 ekranlarında yerini alıyor.

Başrollerini Giaa Manek ve Rucha Hasabnis’in üstlendiği, orijinal adı Saath Nibhaana Saathiya olan Masum ekranlarda fırtınalar estiriyor. Yönetmen koltuğunda Bhagwan Yadav ile Pawan Kumar’ın oturduğu ve yayınlandığı dönemde büyük bir ilgi gören Masum, her gün 16.10’da Kanal 7’de…

Birbirlerinden tamamen zıt olan iki kuzen Gopi ve Rashi’nin hikayesinin anlatıldığı Masum saflığı, sevgiyi ve gerçek aşkı izleyicisine hissettirecek. Gopi’nin ailesi ölünce dayısı onu evlatlık alır ve onu öz çocuklarından ayırmaz. Gopi, sevecen kalbiyle herkesin dikkatini çeker. Okuma yazması olmayan Gopi, iyiliğin ve sevginin tüm engelleri aşacağını düşünür. Öte yandan Rashi ise annesi Urmila gibi çok akıllı ve açgözlüdür. Hikaye, Kokila Modi’nin oğlu Aham için mükemmel bir gelin arayışı ile başlar. Kokila Gopi’yi gelini olarak seçer. Aham, Gopi’nin okuma yazma bilmediğinden habersiz bu evliliği kabul eder. Gopi ile başlayan bu serüven Rashi için de bambaşka sürprizlere gebedir.

Masumiyetin hırsla harmanlandığı Masum her gün 16:10’da Kanal 7 ekranlarında…

Senaryo: Gautam Hegde, Jyoti Tandon, Ved Raj, Bhavna Vyas, Akash Derin
Yönetmen: Bhagwan Yadav, Pawan Kumar
Oyuncular: Giaa Manek, Rucha Hasabnis , Devoleena Bhattacharjee, Rucha Hasabnis, Muhammed Nazım, Vishal Singh, Rupal Patel

Eklenme Tarihi: 2020/06/11
Kanal 7 Avrupa ve Ülke TV Frekans Değişimi
İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN RADYO 7 DİNLE