Dizi 'Masum'

Her Gün - 15:20

Masum - Saathiya 83. Bölüm İzle 13 Haziran Cumartesi

Masum – Saathiya 83. Bölüm İzle

13 Haziran Cumartesi

GOPİ OKUMA YAZMA ÖĞRENEBİLECEK Mİ?

Ekranların sevilen Hint dizisi Masum – Saathiya 13 Haziran Cumartesi günü yayınlanan son bölüm 83. bölümüyle izle7.com’da. Masum’da bugün Rashi Gopi’nin okuma yazma öğrenmesini engellemek için onu sürekli doldurur. Öğretmen artık isyan eder ve ona ders veremeyeceğini söyler. Çaresiz kalan Gopi ne yapacak?

83. Bölüm

Gopi artık okuma yazma öğrenmek ister. Onun bu talebi üzerine ona bir öğretmen tutulur. Fakat Rashi’nin sorumsuzlukları yüzünden Gopi derse odaklanamaz. Kokila ise Gopi’nin dersini aksatmaması için elinden geleni yapar. Fakat Rashi annesinden aldığı akılla Gopi’nin derse odaklanmasını engeller. Öğretmen en sonunda pes edip Gopi’ye kızmaya başlar. Kokila ne olduğunu sorduğunda öğretmen Gopi’nin öğrenemeyeceğini söyler. Kokila gelinini öğretmene karşı savunur. Gopi eğitim almaya devam edebilecek mi?

Zıt karakterli iki kuzenin öyküsünün anlatıldığı “Saath Nibhaana Saathiya”, “Masum” adıyla Kanal 7 ekranlarında yerini alıyor.

Başrollerini Giaa Manek ve Rucha Hasabnis’in üstlendiği, orijinal adı Saath Nibhaana Saathiya olan Masum ekranlarda fırtınalar estiriyor. Yönetmen koltuğunda Bhagwan Yadav ile Pawan Kumar’ın oturduğu ve yayınlandığı dönemde büyük bir ilgi gören Masum, her gün 16.10’da Kanal 7’de…

Birbirlerinden tamamen zıt olan iki kuzen Gopi ve Rashi’nin hikayesinin anlatıldığı Masum saflığı, sevgiyi ve gerçek aşkı izleyicisine hissettirecek. Gopi’nin ailesi ölünce dayısı onu evlatlık alır ve onu öz çocuklarından ayırmaz. Gopi, sevecen kalbiyle herkesin dikkatini çeker. Okuma yazması olmayan Gopi, iyiliğin ve sevginin tüm engelleri aşacağını düşünür. Öte yandan Rashi ise annesi Urmila gibi çok akıllı ve açgözlüdür. Hikaye, Kokila Modi’nin oğlu Aham için mükemmel bir gelin arayışı ile başlar. Kokila Gopi’yi gelini olarak seçer. Aham, Gopi’nin okuma yazma bilmediğinden habersiz bu evliliği kabul eder. Gopi ile başlayan bu serüven Rashi için de bambaşka sürprizlere gebedir.

Masumiyetin hırsla harmanlandığı Masum her gün 16:10’da Kanal 7 ekranlarında…

Senaryo: Gautam Hegde, Jyoti Tandon, Ved Raj, Bhavna Vyas, Akash Derin
Yönetmen: Bhagwan Yadav, Pawan Kumar
Oyuncular: Giaa Manek, Rucha Hasabnis , Devoleena Bhattacharjee, Rucha Hasabnis, Muhammed Nazım, Vishal Singh, Rupal Patel

Eklenme Tarihi: 2020/06/12
Kanal 7 Avrupa ve Ülke TV Frekans Değişimi
İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN RADYO 7 DİNLE