Dizi 'Masum'

Her Gün - 15:20

Masum - Saathiya 86. Bölüm İzle 16 Haziran Salı

Masum – Saathiya 86. Bölüm İzle

16 Haziran Salı

GOPİ’Yİ BEKLEYEN YIKIM

Kanal 7 ekranlarının sevilen günlük dizisi Masum – Saathiya 16 Haziran Salı günü yayınlanan son bölüm 86. bölümüyle izle7.com’da. Masum’da bugün Rashi Gopi’nin ödevini siler ve onun okulda ceza almasını sağlar. Kokila Gopi’nin ceza aldığını öğrenince nasıl bir tepki verecek?

86. Bölüm

Gopi’nin içindeki okuma yazma isteğini gören okul müdürü onu öğrenci olarak kabul eder. Gopi okula başlayınca ev işleri Rashi’ye kalır. Sürekli Rashi’yi gözetleyen Kokila her fırsatta onu azarlar. Rashi ise Gopi’nin okulda küçük düşmesi için onun yaptığı ödevlerin hepsini siler. Ödevi eksik olan Gopi okulda ceza alır. Gopi eve döndüğünde bu cezayı Kokila’ya nasıl anlatacağını bilemez ve onun vereceği tepkiden çok korkar. Kokila Gopi’nin ceza aldığını öğrenince ne yapacak?

Zıt karakterli iki kuzenin öyküsünün anlatıldığı “Saath Nibhaana Saathiya”, “Masum” adıyla Kanal 7 ekranlarında yerini alıyor.

Başrollerini Giaa Manek ve Rucha Hasabnis’in üstlendiği, orijinal adı Saath Nibhaana Saathiya olan Masum ekranlarda fırtınalar estiriyor. Yönetmen koltuğunda Bhagwan Yadav ile Pawan Kumar’ın oturduğu ve yayınlandığı dönemde büyük bir ilgi gören Masum, her gün 16.10’da Kanal 7’de…

Birbirlerinden tamamen zıt olan iki kuzen Gopi ve Rashi’nin hikayesinin anlatıldığı Masum saflığı, sevgiyi ve gerçek aşkı izleyicisine hissettirecek. Gopi’nin ailesi ölünce dayısı onu evlatlık alır ve onu öz çocuklarından ayırmaz. Gopi, sevecen kalbiyle herkesin dikkatini çeker. Okuma yazması olmayan Gopi, iyiliğin ve sevginin tüm engelleri aşacağını düşünür. Öte yandan Rashi ise annesi Urmila gibi çok akıllı ve açgözlüdür. Hikaye, Kokila Modi’nin oğlu Aham için mükemmel bir gelin arayışı ile başlar. Kokila Gopi’yi gelini olarak seçer. Aham, Gopi’nin okuma yazma bilmediğinden habersiz bu evliliği kabul eder. Gopi ile başlayan bu serüven Rashi için de bambaşka sürprizlere gebedir.

Masumiyetin hırsla harmanlandığı Masum her gün 16:10’da Kanal 7 ekranlarında…

Senaryo: Gautam Hegde, Jyoti Tandon, Ved Raj, Bhavna Vyas, Akash Derin
Yönetmen: Bhagwan Yadav, Pawan Kumar
Oyuncular: Giaa Manek, Rucha Hasabnis , Devoleena Bhattacharjee, Rucha Hasabnis, Muhammed Nazım, Vishal Singh, Rupal Patel

Eklenme Tarihi: 2020/06/15
Kanal 7 Avrupa ve Ülke TV Frekans Değişimi
İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN RADYO 7 DİNLE