Dizi 'Masum'

Masum - Saathiya 88. Bölüm İzle 18 Haziran Perşembe

Masum – Saathiya 88. Bölüm İzle

18 Haziran Perşembe

GOPİ ZORLANIYOR

Ekranların sevilen Hint dizisi Masum – Saathiya 18 Haziran Perşembe günü yayınlanan son bölüm 88. bölümüyle izle7.com’da. Masum’da bugün Rashi Gopi’nin sınıf arkadaşıyla bir olup onu zor duruma düşürür. Ev işleri ve okul arasında sorun yaşayan Gopi ne yapacak?

88. Bölüm

Gopi’nin sınıf arkadaşı Sarika ona bir tuzak kurar ve öğretmenin ona kızmasını sağlar. Neye uğradığını şaşıran Gopi kendisini savunmak istese de başarılı olamaz ve ceza alır. Sarika yaptıklarını anlatmak için Rashi’yi arar. Duyduklarından çok mutlu olan Rashi onun önemli bir sınavı olduğunu öğrenince onun kazanmasını engellemeyi düşünür. Ev ve okul arasında bocalayan Gopi’yi nasıl bir sürpriz bekliyor?

Zıt karakterli iki kuzenin öyküsünün anlatıldığı “Saath Nibhaana Saathiya”, “Masum” adıyla Kanal 7 ekranlarında yerini alıyor.

Başrollerini Giaa Manek ve Rucha Hasabnis’in üstlendiği, orijinal adı Saath Nibhaana Saathiya olan Masum ekranlarda fırtınalar estiriyor. Yönetmen koltuğunda Bhagwan Yadav ile Pawan Kumar’ın oturduğu ve yayınlandığı dönemde büyük bir ilgi gören Masum, her gün 16.10’da Kanal 7’de…

Birbirlerinden tamamen zıt olan iki kuzen Gopi ve Rashi’nin hikayesinin anlatıldığı Masum saflığı, sevgiyi ve gerçek aşkı izleyicisine hissettirecek. Gopi’nin ailesi ölünce dayısı onu evlatlık alır ve onu öz çocuklarından ayırmaz. Gopi, sevecen kalbiyle herkesin dikkatini çeker. Okuma yazması olmayan Gopi, iyiliğin ve sevginin tüm engelleri aşacağını düşünür. Öte yandan Rashi ise annesi Urmila gibi çok akıllı ve açgözlüdür. Hikaye, Kokila Modi’nin oğlu Aham için mükemmel bir gelin arayışı ile başlar. Kokila Gopi’yi gelini olarak seçer. Aham, Gopi’nin okuma yazma bilmediğinden habersiz bu evliliği kabul eder. Gopi ile başlayan bu serüven Rashi için de bambaşka sürprizlere gebedir.

Masumiyetin hırsla harmanlandığı Masum her gün 16:10’da Kanal 7 ekranlarında…

Senaryo: Gautam Hegde, Jyoti Tandon, Ved Raj, Bhavna Vyas, Akash Derin
Yönetmen: Bhagwan Yadav, Pawan Kumar
Oyuncular: Giaa Manek, Rucha Hasabnis , Devoleena Bhattacharjee, Rucha Hasabnis, Muhammed Nazım, Vishal Singh, Rupal Patel

Eklenme Tarihi: 2020/06/17
Kanal 7 Avrupa ve Ülke TV Frekans Değişimi
İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN RADYO 7 DİNLE