Dizi 'Yaralı Kalbim'

Yaralı Kalbim - Geet 11. Bölüm İzle 13 Şubat Cumartesi

Yaralı Kalbim – Geet 11. Bölüm İzle

13 Şubat 2021 Cumartesi

GEET’İ BEKLEYEN KÖTÜ SÜRPRİZ

Yaralı Kalbim’de bu akşam Geet Mann’in asistanı olarak işe başlar. Naintara ise Mann ile konuşmak için şirketi arar. Naintara’nın sesini duyunca şok olan Geet, Dev ve Mann’in kardeş olduğunu öğrenecek mi? Kanal 7’nin sevilen yabancı dizisi Yaralı Kalbim 13 Şubat Cumartesi günü yayınlanan son bölümü 11. bölümüyle izle7.com’da.

11. Bölüm

Geet arkadaşı Pinky’nin çalıştığı firmada işe girer. Firmanın Mann’e ait olduğunu öğrenen Geet şok olur. Mann onun kendi asistanı olmasını ister. Geet, Mann’in neden sürekli öfkeli olduğunu anlayamaz. Öte yandan Naintara Dev’in ailesinin evine gider. Büyükanneye Dev’in ülkeye girme yasağı olduğunu fakat Mann’in kardeşine yardım etmediğini söyleyerek ondan yardım ister. Büyükanne torunu Mann’ın inadını yeneceğini söyleyerek Naintara’yı rahatlatır. Mann ile konuşmak isteyen Naintara şirketi arar. Telefonu açan Geet, onun sesini duyunca şok olur. Geet, Dev ve Mann’in kardeş olduğunu öğrenecek mi?

Hindistan’da yayınlandığı dönemde geniş kitlelere ulaşan Geet Hui Sabse Parayi dizisi Kanal 7’de ‘Yaralı Kalbim’ adıyla ekrana geliyor. İstemediği bir evlilik yapan Geet ve ağabeyinin yaptığı hatalar yüzünden canı yanan Mann’in tesadüflerle dolu aşkı Yaralı Kalbim’de…

Baş rollerinde güzelliğiyle görenleri kendisine hayran bırakan Drashti Dhami ile yakışıklı oyuncu Gurmeet Chaudhary’in yer aldığı Geet Hui Sabse Parayi, Yaralı Kalbim adıyla Kanal 7 izleyicisinin karşısına çıkıyor. Hindistan’da geniş bir kitleye hitap eden ve Türkiye’de de birçok hayranı olan dizi, her gün heyecan dolu bölümleriyle sevenleriyle buluşacak. Tüm engellere rağmen aşkın her şeyi aşacağını anlatan dizide heyecan ve tempo hiç düşmüyor. Genç ve güzeller güzeli Geet, Handa ailesine mensup masum bir köylü kızıdır. 18 yaşına geldiğinde ailesi onu dehşete düşüren bir karar alır. Bu karar Geet’i, bir danışmanlık şirketinin sahibi olan Dev Khurana’la evlendirmektir. Kötü bir karaktere sahip olan Dev, evli olduğunu Geet’in ailesinden saklar ve para için onunla evlenir. Evliliklerinin ertesi günü hava alanında kocası tarafından terk edilen Geet, köyüne döner. Hayatı büyük bilinmezlikler ve yakıcı sırlarla dolu olan Geet’in karşısına bir anda çıkan Mann onu hayata bağlar. Geet ve Mann arasında oluşan büyük aşk onları nerelere sürükleyecek? Geet, Mann’in gerçek kimliğini öğrenince ne yapacak? Hepsi ve daha fazlası Yaralı Kalbim ile ekrana taşınacak.

Yönetmen: Nissar Parvez
Yapımcı: Gül Khan
Orijinal Adı: Geet – Hui Sabse Parayi
Türü: Dram – Romantik
Oyuncular: Drashti Dhami, Gurmeet Chaudhar, Abhinav Shukla, Anju Mahendru, Nikunj Malik, Melanie Pais, Tanushree Kaushal

Eklenme Tarihi: 2021/02/12
Kanal 7 Avrupa ve Ülke TV Frekans Değişimi
İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN RADYO 7 DİNLE