Dizi 'Yaralı Kalbim'

Yaralı Kalbim - Geet 12. Bölüm İzle 14 Şubat Pazar

Yaralı Kalbim – Geet 12. Bölüm İzle

14 Şubat 2021 Pazar

GEET VE DEV KARŞILAŞACAK MI?

Yaralı Kalbim’de bu akşam büyükanne Mann’a sürpriz yapacağını söyleyerek kardeşi Dev’i şirkete getirir. Geet, aylardır bulmaya çalıştığı Dev’i görecek mi? Kanal 7’nin sevilen dizisi Yaralı Kalbim 14 Şubat Pazar günü yayınlanan son bölümü 12. bölümüyle izle7.com’da.

12. Bölüm

Büyükanne Mann’i arayarak kendisini ihmal ettiğini söyler. Mann’in sert hallerinden yorulan Geet, onun karşısına çıkarak kibirli ve sert biri olduğunu onun yüzüne vurur. Onların konuşmalarını duyan büyükanne çok etkilenir. Geet’i çok seven büyükanne onu Mann’in karısı olarak hayal eder. Büyükanne Mann ile konuşarak kendisine büyük bir sürpriz hazırladığını söyler. O sırada Dev, şirkete gelir. Geet, Dev’i görecek mi?

Hindistan’da yayınlandığı dönemde geniş kitlelere ulaşan Geet Hui Sabse Parayi dizisi Kanal 7’de ‘Yaralı Kalbim’ adıyla ekrana geliyor. İstemediği bir evlilik yapan Geet ve ağabeyinin yaptığı hatalar yüzünden canı yanan Mann’in tesadüflerle dolu aşkı Yaralı Kalbim’de…

Baş rollerinde güzelliğiyle görenleri kendisine hayran bırakan Drashti Dhami ile yakışıklı oyuncu Gurmeet Chaudhary’in yer aldığı Geet Hui Sabse Parayi, Yaralı Kalbim adıyla Kanal 7 izleyicisinin karşısına çıkıyor. Hindistan’da geniş bir kitleye hitap eden ve Türkiye’de de birçok hayranı olan dizi, her gün heyecan dolu bölümleriyle sevenleriyle buluşacak. Tüm engellere rağmen aşkın her şeyi aşacağını anlatan dizide heyecan ve tempo hiç düşmüyor. Genç ve güzeller güzeli Geet, Handa ailesine mensup masum bir köylü kızıdır. 18 yaşına geldiğinde ailesi onu dehşete düşüren bir karar alır. Bu karar Geet’i, bir danışmanlık şirketinin sahibi olan Dev Khurana’la evlendirmektir. Kötü bir karaktere sahip olan Dev, evli olduğunu Geet’in ailesinden saklar ve para için onunla evlenir. Evliliklerinin ertesi günü hava alanında kocası tarafından terk edilen Geet, köyüne döner. Hayatı büyük bilinmezlikler ve yakıcı sırlarla dolu olan Geet’in karşısına bir anda çıkan Mann onu hayata bağlar. Geet ve Mann arasında oluşan büyük aşk onları nerelere sürükleyecek? Geet, Mann’in gerçek kimliğini öğrenince ne yapacak? Hepsi ve daha fazlası Yaralı Kalbim ile ekrana taşınacak.

Yönetmen: Nissar Parvez
Yapımcı: Gül Khan
Orijinal Adı: Geet – Hui Sabse Parayi
Türü: Dram – Romantik
Oyuncular: Drashti Dhami, Gurmeet Chaudhar, Abhinav Shukla, Anju Mahendru, Nikunj Malik, Melanie Pais, Tanushree Kaushal

Eklenme Tarihi: 2021/02/12
Kanal 7 Avrupa ve Ülke TV Frekans Değişimi
İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN RADYO 7 DİNLE