Dizi 'Yaralı Kalbim'

Yaralı Kalbim - Geet 14. Bölüm İzle 16 Şubat Salı

Yaralı Kalbim – Geet 14. Bölüm İzle

16 Şubat 2021 Salı

GEET’İN BAŞI DERTTE

Yaralı Kalbim’de bu akşam Geet ve Mann şirkette mahsur kalır. Bunu öğrenen Sasha ise çok öfkelenir. Sasha Geet’e nasıl bir oyun oynayacak? Kanal 7’nin sevilen günlük dizisi Yaralı Kalbim 16 Şubat Salı günü yayınlanan son bölümü 14. bölümüyle izle7.com’da.

14. Bölüm

Mann ve Geet ofiste mahsur kalır. Çok öfkelenen Mann hırsını Geet’ten çıkarır. Dev, şirkete geldiğinde her yerde Mann’i arar. Gece boyu ofiste kalan Geet çok bunalır. Mann bu sırada Geet’in hayatıyla ilgili bilgi edinmek ister. Geet, neden evden kaçtığını ve yaşadıklarını Mann’e anlatır. Onu motive etmek isteyen Mann güçlü biri olduğunu söyler. Mann’in sözleri Geet’i çok duygulandırır. Mann ve Geet’in baş başa kaldığını öğrenen Sasha çok sinirlenir. Sasha Geet’e nasıl bir tuzak kuracak?

Hindistan’da yayınlandığı dönemde geniş kitlelere ulaşan Geet Hui Sabse Parayi dizisi Kanal 7’de ‘Yaralı Kalbim’ adıyla ekrana geliyor. İstemediği bir evlilik yapan Geet ve ağabeyinin yaptığı hatalar yüzünden canı yanan Mann’in tesadüflerle dolu aşkı Yaralı Kalbim’de…

Baş rollerinde güzelliğiyle görenleri kendisine hayran bırakan Drashti Dhami ile yakışıklı oyuncu Gurmeet Chaudhary’in yer aldığı Geet Hui Sabse Parayi, Yaralı Kalbim adıyla Kanal 7 izleyicisinin karşısına çıkıyor. Hindistan’da geniş bir kitleye hitap eden ve Türkiye’de de birçok hayranı olan dizi, her gün heyecan dolu bölümleriyle sevenleriyle buluşacak. Tüm engellere rağmen aşkın her şeyi aşacağını anlatan dizide heyecan ve tempo hiç düşmüyor. Genç ve güzeller güzeli Geet, Handa ailesine mensup masum bir köylü kızıdır. 18 yaşına geldiğinde ailesi onu dehşete düşüren bir karar alır. Bu karar Geet’i, bir danışmanlık şirketinin sahibi olan Dev Khurana’la evlendirmektir. Kötü bir karaktere sahip olan Dev, evli olduğunu Geet’in ailesinden saklar ve para için onunla evlenir. Evliliklerinin ertesi günü hava alanında kocası tarafından terk edilen Geet, köyüne döner. Hayatı büyük bilinmezlikler ve yakıcı sırlarla dolu olan Geet’in karşısına bir anda çıkan Mann onu hayata bağlar. Geet ve Mann arasında oluşan büyük aşk onları nerelere sürükleyecek? Geet, Mann’in gerçek kimliğini öğrenince ne yapacak? Hepsi ve daha fazlası Yaralı Kalbim ile ekrana taşınacak.

Yönetmen: Nissar Parvez
Yapımcı: Gül Khan
Orijinal Adı: Geet – Hui Sabse Parayi
Türü: Dram – Romantik
Oyuncular: Drashti Dhami, Gurmeet Chaudhar, Abhinav Shukla, Anju Mahendru, Nikunj Malik, Melanie Pais, Tanushree Kaushal

Eklenme Tarihi: 2021/02/15
Kanal 7 Avrupa ve Ülke TV Frekans Değişimi
İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN RADYO 7 DİNLE