Dizi 'Yaralı Kalbim'

Yaralı Kalbim - Geet 15. Bölüm İzle 17 Şubat Çarşamba

Yaralı Kalbim – Geet 15. Bölüm İzle

17 Şubat 2021 Çarşamba

MANN DUYGULARINI BASTIRABİLECEK Mİ?

Yaralı Kalbim’de bu akşam Mann Geet ile birlikteyken ona karşı bir şeyler hissetmeye başlar. Mann duygularını kontrol edebilecek mi? Kanal 7’nin sevilen dizisi Yaralı Kalbim 17 Şubat Çarşamba günü yayınlanan son bölümü 15. bölümüyle izle7.com’da.

15. Bölüm

Geet, Mann ile bir partiye davet edilir. Mann’den önce partiye varan Geet, kıyafeti yüzünden partiye alınmaz. Onun yalan söylediğini düşünen görevliler onu hor görür. Mann sonunda Geet’in sesini duyar ve görevlilere onun kendi misafiri olduğunu söyler. Öte yandan Dev Geet’i unutamaz ve onu bulmak ister. Geet’in kaldığı eve giden Dev büyük bir hayal kırıklığı yaşar. Mann Geet’e karşı bir şeyler hissettiğini anlar. Duygularını bastırmak isteyen Mann başarılı olabilecek mi?

Hindistan’da yayınlandığı dönemde geniş kitlelere ulaşan Geet Hui Sabse Parayi dizisi Kanal 7’de ‘Yaralı Kalbim’ adıyla ekrana geliyor. İstemediği bir evlilik yapan Geet ve ağabeyinin yaptığı hatalar yüzünden canı yanan Mann’in tesadüflerle dolu aşkı Yaralı Kalbim’de…

Baş rollerinde güzelliğiyle görenleri kendisine hayran bırakan Drashti Dhami ile yakışıklı oyuncu Gurmeet Chaudhary’in yer aldığı Geet Hui Sabse Parayi, Yaralı Kalbim adıyla Kanal 7 izleyicisinin karşısına çıkıyor. Hindistan’da geniş bir kitleye hitap eden ve Türkiye’de de birçok hayranı olan dizi, her gün heyecan dolu bölümleriyle sevenleriyle buluşacak. Tüm engellere rağmen aşkın her şeyi aşacağını anlatan dizide heyecan ve tempo hiç düşmüyor. Genç ve güzeller güzeli Geet, Handa ailesine mensup masum bir köylü kızıdır. 18 yaşına geldiğinde ailesi onu dehşete düşüren bir karar alır. Bu karar Geet’i, bir danışmanlık şirketinin sahibi olan Dev Khurana’la evlendirmektir. Kötü bir karaktere sahip olan Dev, evli olduğunu Geet’in ailesinden saklar ve para için onunla evlenir. Evliliklerinin ertesi günü hava alanında kocası tarafından terk edilen Geet, köyüne döner. Hayatı büyük bilinmezlikler ve yakıcı sırlarla dolu olan Geet’in karşısına bir anda çıkan Mann onu hayata bağlar. Geet ve Mann arasında oluşan büyük aşk onları nerelere sürükleyecek? Geet, Mann’in gerçek kimliğini öğrenince ne yapacak? Hepsi ve daha fazlası Yaralı Kalbim ile ekrana taşınacak.

Yönetmen: Nissar Parvez
Yapımcı: Gül Khan
Orijinal Adı: Geet – Hui Sabse Parayi
Türü: Dram – Romantik
Oyuncular: Drashti Dhami, Gurmeet Chaudhar, Abhinav Shukla, Anju Mahendru, Nikunj Malik, Melanie Pais, Tanushree Kaushal

Eklenme Tarihi: 2021/02/16
Kanal 7 Avrupa ve Ülke TV Frekans Değişimi
İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN RADYO 7 DİNLE