Dizi 'Yaralı Kalbim'

Yaralı Kalbim - Geet 16. Bölüm İzle 19 Şubat Cuma

Yaralı Kalbim – Geet 16. Bölüm İzle

19 Şubat 2021 Cuma

GEET İSTİFA EDİYOR

Yaralı Kalbim’de bu akşam Mann yanlışlıkla Geet’e duygularını açar. Onun öfkeli hallerine dayanamayan Geet ise bir anda istifa kararı alır. Mann onun istifasını kabul edecek mi? Kanal 7’nin sevilen Hint dizisi Yaralı Kalbim 19 Şubat Cuma günü yayınlanan son bölümü 16. bölümüyle izle7.com’da.

16. Bölüm

Geet, Mann’in davranışlarındaki değişimin sebebini merak eder ve ona sorar. Çok öfkeli olan Mann kendisini umursamadığını söyler. Mann sonunda Geet’in ısrarına dayanamaz ve sürekli onu düşündüğünü söyler. Geet ise duydukları karşısında şok olur. Mann daha sonra duygularını itiraf ettiğini anlayıp lafı değiştirmeye çalışır. Onları gizlice dinleyen büyükanne ise yaşanan gelişmeler sonucunda çok mutlu olur. Mann ile sürekli tartışan Geet bir anlık öfkeyle istifa eder. Mann onun istifasını kabul edecek mi?

Hindistan’da yayınlandığı dönemde geniş kitlelere ulaşan Geet Hui Sabse Parayi dizisi Kanal 7’de ‘Yaralı Kalbim’ adıyla ekrana geliyor. İstemediği bir evlilik yapan Geet ve ağabeyinin yaptığı hatalar yüzünden canı yanan Mann’in tesadüflerle dolu aşkı Yaralı Kalbim’de…

Baş rollerinde güzelliğiyle görenleri kendisine hayran bırakan Drashti Dhami ile yakışıklı oyuncu Gurmeet Chaudhary’in yer aldığı Geet Hui Sabse Parayi, Yaralı Kalbim adıyla Kanal 7 izleyicisinin karşısına çıkıyor. Hindistan’da geniş bir kitleye hitap eden ve Türkiye’de de birçok hayranı olan dizi, her gün heyecan dolu bölümleriyle sevenleriyle buluşacak. Tüm engellere rağmen aşkın her şeyi aşacağını anlatan dizide heyecan ve tempo hiç düşmüyor. Genç ve güzeller güzeli Geet, Handa ailesine mensup masum bir köylü kızıdır. 18 yaşına geldiğinde ailesi onu dehşete düşüren bir karar alır. Bu karar Geet’i, bir danışmanlık şirketinin sahibi olan Dev Khurana’la evlendirmektir. Kötü bir karaktere sahip olan Dev, evli olduğunu Geet’in ailesinden saklar ve para için onunla evlenir. Evliliklerinin ertesi günü hava alanında kocası tarafından terk edilen Geet, köyüne döner. Hayatı büyük bilinmezlikler ve yakıcı sırlarla dolu olan Geet’in karşısına bir anda çıkan Mann onu hayata bağlar. Geet ve Mann arasında oluşan büyük aşk onları nerelere sürükleyecek? Geet, Mann’in gerçek kimliğini öğrenince ne yapacak? Hepsi ve daha fazlası Yaralı Kalbim ile ekrana taşınacak.

Yönetmen: Nissar Parvez
Yapımcı: Gül Khan
Orijinal Adı: Geet – Hui Sabse Parayi
Türü: Dram – Romantik
Oyuncular: Drashti Dhami, Gurmeet Chaudhar, Abhinav Shukla, Anju Mahendru, Nikunj Malik, Melanie Pais, Tanushree Kaushal

Eklenme Tarihi: 2021/02/17
Kanal 7 Avrupa ve Ülke TV Frekans Değişimi
İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN RADYO 7 DİNLE