Dizi 'Yaralı Kalbim'

Yaralı Kalbim - Geet 17. Bölüm İzle 20 Şubat Cumartesi

Yaralı Kalbim – Geet 17. Bölüm İzle

20 Şubat 2021 Cumartesi

MANN’DEN AĞIR SÖZLER

Yaralı Kalbim’de bu akşam Mann Geet’e karşı ağır sözler sarf eder. Onun sözleri karşısında kalbi çok kırılan Geet ne yapacak? Ekranların sevilen Hint dizisi Yaralı Kalbim 20 Şubat Cumartesi günü yayınlanan son bölümü 17. bölümüyle izle7.com’da.

17. Bölüm

Büyükanne Geet’in istifa ettiğini öğrenir ve ona yeni bir iş teklif eder. Geet bu sebepten dolayı Khurana malikanesine taşınmak zorunda kalır. Mann onun orada yaşamaya başladığını ve kendi odasının büyükanne tarafından ona verildiğini öğrenince çok sinirlenir. Büyükanne Mann ve Geet arasında iletişim sağlamak için elinden geleni yapar. Geet ve Mann sürekli atışmaya başlar. Mann onun parasında gözü olduğunu söyleyerek Geet’i aşağılar. Kalbi çok kırılan Geet ne yapacak?

Hindistan’da yayınlandığı dönemde geniş kitlelere ulaşan Geet Hui Sabse Parayi dizisi Kanal 7’de ‘Yaralı Kalbim’ adıyla ekrana geliyor. İstemediği bir evlilik yapan Geet ve ağabeyinin yaptığı hatalar yüzünden canı yanan Mann’in tesadüflerle dolu aşkı Yaralı Kalbim’de…

Baş rollerinde güzelliğiyle görenleri kendisine hayran bırakan Drashti Dhami ile yakışıklı oyuncu Gurmeet Chaudhary’in yer aldığı Geet Hui Sabse Parayi, Yaralı Kalbim adıyla Kanal 7 izleyicisinin karşısına çıkıyor. Hindistan’da geniş bir kitleye hitap eden ve Türkiye’de de birçok hayranı olan dizi, her gün heyecan dolu bölümleriyle sevenleriyle buluşacak. Tüm engellere rağmen aşkın her şeyi aşacağını anlatan dizide heyecan ve tempo hiç düşmüyor. Genç ve güzeller güzeli Geet, Handa ailesine mensup masum bir köylü kızıdır. 18 yaşına geldiğinde ailesi onu dehşete düşüren bir karar alır. Bu karar Geet’i, bir danışmanlık şirketinin sahibi olan Dev Khurana’la evlendirmektir. Kötü bir karaktere sahip olan Dev, evli olduğunu Geet’in ailesinden saklar ve para için onunla evlenir. Evliliklerinin ertesi günü hava alanında kocası tarafından terk edilen Geet, köyüne döner. Hayatı büyük bilinmezlikler ve yakıcı sırlarla dolu olan Geet’in karşısına bir anda çıkan Mann onu hayata bağlar. Geet ve Mann arasında oluşan büyük aşk onları nerelere sürükleyecek? Geet, Mann’in gerçek kimliğini öğrenince ne yapacak? Hepsi ve daha fazlası Yaralı Kalbim ile ekrana taşınacak.

Yönetmen: Nissar Parvez
Yapımcı: Gül Khan
Orijinal Adı: Geet – Hui Sabse Parayi
Türü: Dram – Romantik
Oyuncular: Drashti Dhami, Gurmeet Chaudhar, Abhinav Shukla, Anju Mahendru, Nikunj Malik, Melanie Pais, Tanushree Kaushal

Eklenme Tarihi: 2021/02/19
Kanal 7 Avrupa ve Ülke TV Frekans Değişimi
İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN RADYO 7 DİNLE