Dizi 'Yaralı Kalbim'

Yaralı Kalbim - Geet 18. Bölüm İzle 21 Şubat Pazar

Yaralı Kalbim – Geet 18. Bölüm İzle

21 Şubat 2021 Pazar

NAİNTARA’NIN BÜYÜK KUŞKUSU

Yaralı Kalbim’de bu akşam Naintara Dev ve Geet’in karşılaşmasını istemez fakat içindeki şüpheden de kurtulamaz. Dev ve Geet arasında bir bağ kalmasını istemeyen Naintara ne yapacak? Ekranların sevilen dizisi Yaralı Kalbim 21 Şubat Pazar günü yayınlanan son bölümü 18. bölümüyle izle7.com’da.

18. Bölüm

Naintara büyükanneye giderken yolda Geet’i görünce şok olur. Dev’i Geet’ten uzak tutmaya çalışan Naintara, ondan kurtulmak için bir çare düşünmeye başlar. Geet ise Mann’in başının dertte olduğunu düşünerek her yerde onu arar. Son konuşmalarında Mann’a ağır sözler söylediği için pişman olan Geet, sonunda ona ulaşır. Mann ise karşısında Geet’i görünce çok öfkelenir ve büyükanneyi yalnız bıraktığı için kızar. Niantara, Dev’in Geet’i görüp görmediğini merak eder fakat bir türlü soramaz. Naintara içindeki şüphelerden kurtulabilecek mi?

Hindistan’da yayınlandığı dönemde geniş kitlelere ulaşan Geet Hui Sabse Parayi dizisi Kanal 7’de ‘Yaralı Kalbim’ adıyla ekrana geliyor. İstemediği bir evlilik yapan Geet ve ağabeyinin yaptığı hatalar yüzünden canı yanan Mann’in tesadüflerle dolu aşkı Yaralı Kalbim’de…

Baş rollerinde güzelliğiyle görenleri kendisine hayran bırakan Drashti Dhami ile yakışıklı oyuncu Gurmeet Chaudhary’in yer aldığı Geet Hui Sabse Parayi, Yaralı Kalbim adıyla Kanal 7 izleyicisinin karşısına çıkıyor. Hindistan’da geniş bir kitleye hitap eden ve Türkiye’de de birçok hayranı olan dizi, her gün heyecan dolu bölümleriyle sevenleriyle buluşacak. Tüm engellere rağmen aşkın her şeyi aşacağını anlatan dizide heyecan ve tempo hiç düşmüyor. Genç ve güzeller güzeli Geet, Handa ailesine mensup masum bir köylü kızıdır. 18 yaşına geldiğinde ailesi onu dehşete düşüren bir karar alır. Bu karar Geet’i, bir danışmanlık şirketinin sahibi olan Dev Khurana’la evlendirmektir. Kötü bir karaktere sahip olan Dev, evli olduğunu Geet’in ailesinden saklar ve para için onunla evlenir. Evliliklerinin ertesi günü hava alanında kocası tarafından terk edilen Geet, köyüne döner. Hayatı büyük bilinmezlikler ve yakıcı sırlarla dolu olan Geet’in karşısına bir anda çıkan Mann onu hayata bağlar. Geet ve Mann arasında oluşan büyük aşk onları nerelere sürükleyecek? Geet, Mann’in gerçek kimliğini öğrenince ne yapacak? Hepsi ve daha fazlası Yaralı Kalbim ile ekrana taşınacak.

Yönetmen: Nissar Parvez
Yapımcı: Gül Khan
Orijinal Adı: Geet – Hui Sabse Parayi
Türü: Dram – Romantik
Oyuncular: Drashti Dhami, Gurmeet Chaudhar, Abhinav Shukla, Anju Mahendru, Nikunj Malik, Melanie Pais, Tanushree Kaushal

Eklenme Tarihi: 2021/02/20
Kanal 7 Avrupa ve Ülke TV Frekans Değişimi
İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN RADYO 7 DİNLE