Dizi 'Yaralı Kalbim'

Her Gün 12:20

Yaralı Kalbim - Geet 27. Bölüm İzle 2 Mart Salı

Yaralı Kalbim – Geet 27. Bölüm İzle

2 Mart 2021 Salı

MANN NEREDE?

Yaralı Kalbim’de bu akşam Dev’in yaptıkları sonunda ortaya çıkar ve Geet aklanır. Mann ise bir anda ortadan kaybolur. Mann nerede? Ekranların sevilen dizisi Yaralı Kalbim 2 Mart Salı günü yayınlanan son bölümü 27. bölümüyle izle7.com’da.

27. Bölüm

Dev sonunda Geet ile karşılaşır ve onunla konuşmak ister. Fakat Geet onun bu isteğini geri çevirir. Dev, Naintara’nın Geet’e zarar vermesinden korkar ve onların karşılaşmaması için elinden geleni yapar. Geet’in Dev ile yaşadıkları ofiste dedikodu konusu olur. Geet sonunda yaşananları herkese anlatmak zorunda kalır. Dev’in arkadaşı Mira gerçekleri duyunca onu herkesin içinde aşağılar. Naintara Dev’e yanında bir tek kendisi olduğunu söyler fakat Dev, onu susturur. Öte yandan Mann’ın ortadan kaybolması herkesin telaşa kapılmasını sağlar. Mann nerede?

İstemediği bir evlilik yapan Geet ve ağabeyinin yaptığı hatalar yüzünden canı yanan Mann’in tesadüflerle dolu aşkı Yaralı Kalbim’de…

Baş rollerinde güzelliğiyle görenleri kendisine hayran bırakan Drashti Dhami ile yakışıklı oyuncu Gurmeet Chaudhary’in yer aldığı Geet Hui Sabse Parayi, Yaralı Kalbim adıyla Kanal 7 izleyicisinin karşısına çıkıyor. Hindistan’da geniş bir kitleye hitap eden ve Türkiye’de de birçok hayranı olan dizi, her gün heyecan dolu bölümleriyle sevenleriyle buluşacak. Tüm engellere rağmen aşkın her şeyi aşacağını anlatan dizide heyecan ve tempo hiç düşmüyor. Genç ve güzeller güzeli Geet, Handa ailesine mensup masum bir köylü kızıdır. 18 yaşına geldiğinde ailesi onu dehşete düşüren bir karar alır. Bu karar Geet’i, bir danışmanlık şirketinin sahibi olan Dev Khurana’la evlendirmektir. Kötü bir karaktere sahip olan Dev, evli olduğunu Geet’in ailesinden saklar ve para için onunla evlenir. Evliliklerinin ertesi günü hava alanında kocası tarafından terk edilen Geet, köyüne döner. Hayatı büyük bilinmezlikler ve yakıcı sırlarla dolu olan Geet’in karşısına bir anda çıkan Mann onu hayata bağlar. Geet ve Mann arasında oluşan büyük aşk onları nerelere sürükleyecek? Geet, Mann’in gerçek kimliğini öğrenince ne yapacak? Hepsi ve daha fazlası Yaralı Kalbim ile ekrana taşınacak.

Yönetmen: Nissar Parvez
Yapımcı: Gül Khan
Orijinal Adı: Geet – Hui Sabse Parayi
Türü: Dram – Romantik
Oyuncular: Drashti Dhami, Gurmeet Chaudhar, Abhinav Shukla, Anju Mahendru, Nikunj Malik, Melanie Pais, Tanushree Kaushal

Eklenme Tarihi: 2021/03/01
Kanal 7 Avrupa ve Ülke TV Frekans Değişimi
İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN RADYO 7 DİNLE