Dizi 'Yaralı Kalbim'

Her Gün 12:20

Yaralı Kalbim - Geet 32. Bölüm İzle 7 Mart Pazar

Yaralı Kalbim – Geet 32. Bölüm İzle

7 Mart 2021 Pazar

GEET BÜYÜK ÇIKMAZDA

Yaralı Kalbim’de bu akşam Mann Geet’e kendisinden nefret ettiğini söyler. Geet bunları duyduğunda yıkılır. Arada kalan Geet ne yapacak? Ekranların sevilen Hint dizisi Yaralı Kalbim 7 Mart Pazar günü yayınlanan son bölümü 32. bölümüyle izle7.com’da.

32. Bölüm

Geet, yaptıklarından dolayı Mann’dan af diler. Mann ise içi acısa da kendisinden nefret ettiğini söyleyerek uzak durmasını ister. Geet onun sözleri karşısında gözyaşlarına boğulur. Aralarında hala bir bağ olduğunu söyleyen Geet, Mann’in gerçek duygularını ortaya çıkarmaya çalışır. Mann yalnız kaldığında Geet’e söylediklerinden dolayı pişman olur. Arada kalan Geet ne yapacak?

İstemediği bir evlilik yapan Geet ve ağabeyinin yaptığı hatalar yüzünden canı yanan Mann’in tesadüflerle dolu aşkı Yaralı Kalbim’de…

Baş rollerinde güzelliğiyle görenleri kendisine hayran bırakan Drashti Dhami ile yakışıklı oyuncu Gurmeet Chaudhary’in yer aldığı Geet Hui Sabse Parayi, Yaralı Kalbim adıyla Kanal 7 izleyicisinin karşısına çıkıyor. Hindistan’da geniş bir kitleye hitap eden ve Türkiye’de de birçok hayranı olan dizi, her gün heyecan dolu bölümleriyle sevenleriyle buluşacak. Tüm engellere rağmen aşkın her şeyi aşacağını anlatan dizide heyecan ve tempo hiç düşmüyor. Genç ve güzeller güzeli Geet, Handa ailesine mensup masum bir köylü kızıdır. 18 yaşına geldiğinde ailesi onu dehşete düşüren bir karar alır. Bu karar Geet’i, bir danışmanlık şirketinin sahibi olan Dev Khurana’la evlendirmektir. Kötü bir karaktere sahip olan Dev, evli olduğunu Geet’in ailesinden saklar ve para için onunla evlenir. Evliliklerinin ertesi günü hava alanında kocası tarafından terk edilen Geet, köyüne döner. Hayatı büyük bilinmezlikler ve yakıcı sırlarla dolu olan Geet’in karşısına bir anda çıkan Mann onu hayata bağlar. Geet ve Mann arasında oluşan büyük aşk onları nerelere sürükleyecek? Geet, Mann’in gerçek kimliğini öğrenince ne yapacak? Hepsi ve daha fazlası Yaralı Kalbim ile ekrana taşınacak.

Yönetmen: Nissar Parvez
Yapımcı: Gül Khan
Orijinal Adı: Geet – Hui Sabse Parayi
Türü: Dram – Romantik
Oyuncular: Drashti Dhami, Gurmeet Chaudhar, Abhinav Shukla, Anju Mahendru, Nikunj Malik, Melanie Pais, Tanushree Kaushal

Eklenme Tarihi: 2021/03/06
Kanal 7 Avrupa ve Ülke TV Frekans Değişimi
İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN RADYO 7 DİNLE