Dizi 'Yaralı Kalbim'

Her Gün 12:20

Yaralı Kalbim - Geet 33. Bölüm İzle 8 Mart Pazartesi

Yaralı Kalbim – Geet 33. Bölüm İzle

8 Mart 2021 Pazartesi

NAİNTARA’NIN İNTİKAMI NE OLACAK?

Yaralı Kalbim’de bu akşam hapisten çıkan Naintara Mann ve Geet’ten intikam almak ister. Naintara’nın aklından ne geçiyor? Ekranların sevilen günlük dizisi Yaralı Kalbim 8 Mart Pazartesi günü yayınlanan son bölümü 33. bölümüyle izle7.com’da.

33. Bölüm

Mann Geet için satın aldığı şirketi başkasına satar. Onun bu hamlesi Geet’in yıkılmasına sebep olur. Serbest kalan Naintara Geet’i ortadan kaldırmak için Sasha’yla anlaşma yapar. Mann karşısında Naintara’yı görünce şok olur ve Geet’in onu görmemesi için çabalar. Naintara Mann’in karşısına çıkar ve onu açık açık tehdit eder. Şirkette kendi hakkı olduğunu söyleyen Naintara işleri sahiplenmeye kalkar. Şirketin kendisine ait olduğunu söyleyen Mann Naintara’yı kovar. Mann ve Geet’ten intikam almak isteyen Naintara’nın aklından neler geçiyor?

İstemediği bir evlilik yapan Geet ve ağabeyinin yaptığı hatalar yüzünden canı yanan Mann’in tesadüflerle dolu aşkı Yaralı Kalbim’de…

Baş rollerinde güzelliğiyle görenleri kendisine hayran bırakan Drashti Dhami ile yakışıklı oyuncu Gurmeet Chaudhary’in yer aldığı Geet Hui Sabse Parayi, Yaralı Kalbim adıyla Kanal 7 izleyicisinin karşısına çıkıyor. Hindistan’da geniş bir kitleye hitap eden ve Türkiye’de de birçok hayranı olan dizi, her gün heyecan dolu bölümleriyle sevenleriyle buluşacak. Tüm engellere rağmen aşkın her şeyi aşacağını anlatan dizide heyecan ve tempo hiç düşmüyor. Genç ve güzeller güzeli Geet, Handa ailesine mensup masum bir köylü kızıdır. 18 yaşına geldiğinde ailesi onu dehşete düşüren bir karar alır. Bu karar Geet’i, bir danışmanlık şirketinin sahibi olan Dev Khurana’la evlendirmektir. Kötü bir karaktere sahip olan Dev, evli olduğunu Geet’in ailesinden saklar ve para için onunla evlenir. Evliliklerinin ertesi günü hava alanında kocası tarafından terk edilen Geet, köyüne döner. Hayatı büyük bilinmezlikler ve yakıcı sırlarla dolu olan Geet’in karşısına bir anda çıkan Mann onu hayata bağlar. Geet ve Mann arasında oluşan büyük aşk onları nerelere sürükleyecek? Geet, Mann’in gerçek kimliğini öğrenince ne yapacak? Hepsi ve daha fazlası Yaralı Kalbim ile ekrana taşınacak.

Yönetmen: Nissar Parvez
Yapımcı: Gül Khan
Orijinal Adı: Geet – Hui Sabse Parayi
Türü: Dram – Romantik
Oyuncular: Drashti Dhami, Gurmeet Chaudhar, Abhinav Shukla, Anju Mahendru, Nikunj Malik, Melanie Pais, Tanushree Kaushal

Eklenme Tarihi: 2021/03/06
Kanal 7 Avrupa ve Ülke TV Frekans Değişimi
İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN RADYO 7 DİNLE